klimatyzacja sprzedaż Wrocław

klimatyzacja sprzedaż Wrocław

Co powiecie na temat klimatyzacji w mieszkaniu? Nie choruje się później od takiego chłodnego powietrza? Mi w samochodzie często niedobrze jak jest klima włączona. Ale chyba mieszkaniu sobie coś takiego zamontujemy, bo w upały nie idzie wytrzymać. Jaką firmę byście polecili od klimy?

Fabian74

Posty: 25

 
Duży wybór klimatyzatorów w wersji przypodłogowo – podsufitowej mają na stronie www.chlodniej.com.pl. Wart zajrzeć, bo cenowo jest nie najgorzej. Zwłaszcza jak się zestawi z ofertą innych dostawców.

Szkolaa24

Posty: 30

 
No wiesz co, jest trochę w okolicy sklepów z klimatyzatorami, ale żebym miał jakiś doradzić to nie bardzo. W sumie nigdy niczego takiego nie kupowałem, choć przydałoby się, nie powiem, że nie.

PucH2

Posty: 24

 
Ech..jak to przyjemnie w upalny dzień wejść do centrum handlowego gdzie klima pracuje pełną parą:)) A później jak ciężko jest z powrotem wyjść na ten skwar ;P W domu to pewnie jeszcze przez długi czas nie będę miał takiego komfortu.

KRK-Gosiaa

Posty: 31

 
Jakbym miał kupować do swojego domu klimatyzację to chyba od LG bym zamawiał. Trochę porównywałem różne opinie, parametry i wychodzi na to, że akurat od tej marki urządzenia mogą pracować oszczędnie i długo bez większych problemów.

Alaneq

Posty: 21

 
Nom, we Wrocławiu to aż się roi od firm zakładających klimatyzację. Jakaś moda na takie systemy zapanowała. Już nie tylko w sklepach i biurach, ale w coraz większej ilości mieszkań mają takie chłodzenie. Spoko, społeczeństwo się bogaci :P

RufleX

Posty: 22

 
Warto by się skonsultować z ekspertem, bo kupić klimatyzator to nie problem. Tylko żeby on był odpowiednio, trafnie dobrany do specyfiki pomieszczenia, w dobrym miejscu zamontowany – to są ważne kwestie.

vokalek

Posty: 31

 
W biurze nam montowali klimatyzację kilka lat temu, ale nie wiem skąd szefostwo to zamawiało. Mogę ewentualnie zagadać z dyrektorką, może coś powie, jeśli to nie jakaś tajemnica.

krzycho.zapaszek

Posty: 31

 
Mam teraz inne inwestycje w mieszkaniu na głowie, niż klimę;P Muszę odmalować całą chałupę. O klimie to coś tam myśleliśmy nawet przez chwilę z żoną, ale stanęło na tym, że kupiliśmy tylko taki przenośny wiatraczek na długiej nóżce;)) akurat był w promocji w realu:D

sethe

Posty: 18

 
Ja to mam trochę szczęście, bo dom stoi w zalesionej okolicy, także od słońca jest fajnie ochroniony, przez co się tak nie nagrzewa w pomieszczeniach. Bez klimatyzacji sobie spokojnie dajemy radę. Zresztą, zawsze można wyskoczyć gdzieś za Wrocław nad jeziorko, żeby się schłodzić...choćby do Turawy;))

FOTOhihi

Posty: 33