Grzejnik dekoracyjny, znacie sklep online ?

Grzejnik dekoracyjny, znacie sklep online ?

Witam zależy mi na grzejniku w kolorze. Co sądzicie o grzejniku dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD? Może znacie jakiegoś taniego dystrybutora? Czekam i dziękuję za pomoc.

Jacuś24

Posty: 8

 
Taki grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD nie jest w zasadzie drogi, a masz pewność co do jakości. Można poszukać jeszcze jakichś promocji. Niemniej jednak nie powiem, albowiem wersje pionowe też mi się podobają.

Alamo

Posty: 30

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Lecz różnicę są między sklepami i to wielkie.

wiesław11

Posty: 9

 
Jak coś, to wybiorę rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. Mam plany co do podłogówki już od tamtego roku i nie mogę się zebrać. Tak to jest – szewc bez butów chodzi. Natomiast poważnie to dobra opcja również pod kątem ceny.

Lipa08

Posty: 9

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się fachowcy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do poczynania tak więc polecam.

brzoza77

Posty: 14

 
O widzę, że polecacie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Ale ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

namok

Posty: 26

 
Najlepiej kupować w komplecie. Ja wybrałem komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA. Polecam tę ofertę http://sklepekogrzanie.pl/komplet-termostatyczny-osiowy-bialy-invena-duplikat-1.html

Robuś

Posty: 12

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, ale w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, że lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

1Alex149

Posty: 40

 
Cena umiarkowana :) więc polecam grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD. Zasilanie tego grzejnika może być z dołu i z boku. Powlekany proszkowo – trwałość na lata :D

@marcelko

Posty: 16