Kotły ogrzewacze Galmet, gdzie kupię?

Kotły ogrzewacze Galmet, gdzie kupię?

Witam. Które kotły kondensacyjne polecacie? Macie jakieś zdanie na temat De Dietrich. Może polecacie jakiś konkretny sklep z tego rodzaju produktami, sprawdzony?

mamamaryja

Posty: 6

 
Świetny producent. Nie zamieniłbym w życiu na żadnego innego. Robi kotły gazowe, jakie faktycznie potrafią oszczędzić pieniądze na paliwie. De Dietrich to bardzo ok producent, bezawaryjne urządzenia.

adus56

Posty: 12

 
U siebie mam właśnie rury wielowarstwowe Tece i jestem zadowolony. W sumie sam robiłem instalację z kilkoma wskazówkami fachowców :) Rury fajnie się składa, nie ma problemów z ich docinaniem, są miękkie a trwałe. To bardzo ok rozwiązanie. Jak robić gruntowny remont to tylko z takim asortymentem.

audi25

Posty: 9

 
Mnie też zaproponowano system pex odnośnie instalacji grzewczej. Teraz to chyba najpopularniejszy rodzaj instalacji. Czytałem, że takie rury są niezmiernie odporne na działanie temperatur i w ogóle trwałe na lata. Polecono mi firmę Tece. Widzę, że tu w sklepie są i to w całkiem ok cenie :)

wisła1905

Posty: 17

 
Przeglądałem ofertę drabinek łazienkowych Radeco. Jest tego mnóstwo i w sumie będę musiał się podpytać żony. Jeżeli chodzi o jakość jest bezapelacyjnie najlepsza, a na designie nie niezwykle się znam. Weselę się tylko, iż trafiłem tu na super okazje cenowe, więc jak najniezwyklej polecam sobie zajrzeć.

atek562

Posty: 9

 
Nawet nie wiedziałam, że mają tak szeroki wybór grzejników dekoracyjnych. Bardzo spodobały mi się propozycje Radeco. Mąż też jest za, orientował się, że to to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Znany jest też w Europie. Grzejniki są naprawdę w dobrym stylu, nowoczesne i jak najbardziej oryginalne.

Alamo

Posty: 30

 
Mnie też podoba się oferta grzejników dekoracyjnych Radeco. I chyba właśnie kupię coś z ich oferty. Widać, że nie zapominają o designie. Funkcjonalność to nie wszystko, do łazienki nie powiesisz sobie przecież byle czego :) Mam nadzieję, że uda mi się może trafić na jakąś fajną promocję cenową.

Marioleczka

Posty: 13

 
Widać różnicę, jeżeli chodzi o koszta eksploatacji już w pierwszym sezonie. My znowu wybraliśmy piec na pellet biomasę, lecz też Heiztechnik. Bardzo idealne produkują urządzenia. Polecam.

johncena67

Posty: 10

 
Jestem po gruntownym remoncie. Korzystałem z systemu pex także jeśli chodzi o ogrzewanie jak i sanitarną instalację. Polecam rury marki Tece. Świetna jakość, długa gwarancja, i naprawdę taką instalację ma się na konkretne lata. To sklep gdzie robiłem zakupy http://sklepekogrzanie.pl. Cenowo niezwykle ok.

eror81

Posty: 14

 
Jak zmieniać to tylko na coś takiego jak piece na pellet biomasę. Chociaż węgiel nie jest drogi, sam wybrałem ekologiczny model pieca Heiztechnik. Poza tym wybierając taki piec, mało jest przy nim pracy. Można wybrać z podajnikiem, żeby się sam oczyszczał. Teraz są już naprawdę olbrzymie szanse.

matus2609

Posty: 18