ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

Czy ktoś zna ogrzewanie promiennikowe ?

Strona główna > Dom i ogród > Ogrzewanie > Czy ktoś zna ogrzewanie promiennikowe ?

Czy ktoś zna ogrzewanie promiennikowe ?

01.09.2016 00:30:14 

Dzień dobry. Wpadło mi do głowy, aby wykonać w moim domu ogrzewanie na podczerwień. Ile to kosztuje?

01.09.2016 01:30:57 

U znajomej zaciekawiło mnie ogrzewanie na podczerwień. Nie mam wątpliwości, iż to ciekawa oferta dla ludzi, które oczekują szybkiego dostarczania ciepła w domu i adekwatnych oszczędności, które temu towarzyszą. Zainteresujcie się :)

02.09.2016 22:34:38 

Za promienniki, które będą Ci niezbędne do tego, aby uruchomić ogrzewanie na podczerwień trzeba zapłacić różnie – od 500 zł do nawet 1500 zł. Wszystko zależy przede wszystkim od mocy, której potrzebujecie. Takowa potrafi być bardzo zróżnicowana, ale na pewno każdy się tego domyśla :)

03.09.2016 22:04:50 

Najtaniej za wszystkie urządzenia, jakie pozwoliły mi uruchomić ogrzewanie promiennikowe zapłaciłem w tym sklepie: http://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni. Znają się na rzeczy, mają dobry asortyment i odpowiednie ceny. Pozostaje mi w 100% polecić ten sklep internetowy!

04.09.2016 18:59:12 

Wydaje mi się, że ogrzewanie na podczerwień będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Liczę na to, że będę miał okazję spotkać się z fachowcem, który rozwieje moje wszelki wątpliwości w tym temacie.

15.11.2016 06:18:25 

Nie mam wątpliwości, iż ogrzewanie na podczerwień to dość innowacyjne rozwiązanie. Dodam, iż wiąże się ze sporymi kosztami na stosowne promienniki ciepła.

Ostatnio dodane posty

Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od wielu czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, ale w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Do wyboru są różne wkłady kominkowe, wobec tego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest niezmiernie dobrze przygotowana.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.