Czy ktoś zna ogrzewanie promiennikowe ?

Czy ktoś zna ogrzewanie promiennikowe ?

Dzień dobry. Wpadło mi do głowy, aby wykonać w moim domu ogrzewanie na podczerwień. Ile to kosztuje?

DaNceR

Posty: 7

 
U znajomej zaciekawiło mnie ogrzewanie na podczerwień. Nie mam wątpliwości, iż to ciekawa oferta dla ludzi, które oczekują szybkiego dostarczania ciepła w domu i adekwatnych oszczędności, które temu towarzyszą. Zainteresujcie się :)

HamLitek

Posty: 26

 
Za promienniki, które będą Ci niezbędne do tego, aby uruchomić ogrzewanie na podczerwień trzeba zapłacić różnie – od 500 zł do nawet 1500 zł. Wszystko zależy przede wszystkim od mocy, której potrzebujecie. Takowa potrafi być bardzo zróżnicowana, ale na pewno każdy się tego domyśla :)

orange777

Posty: 10

 
Najtaniej za wszystkie urządzenia, jakie pozwoliły mi uruchomić ogrzewanie promiennikowe zapłaciłem w tym sklepie: http://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni. Znają się na rzeczy, mają dobry asortyment i odpowiednie ceny. Pozostaje mi w 100% polecić ten sklep internetowy!

pawel253

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że ogrzewanie na podczerwień będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Liczę na to, że będę miał okazję spotkać się z fachowcem, który rozwieje moje wszelki wątpliwości w tym temacie.

345_14

Posty: 13

 
Nie mam wątpliwości, iż ogrzewanie na podczerwień to dość innowacyjne rozwiązanie. Dodam, iż wiąże się ze sporymi kosztami na stosowne promienniki ciepła.

TomekK

Posty: 13