Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece - POMOCY!!

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece - POMOCY!!

Witajcie. Powiedzcie mi, czy to prawda, że kotły kondensacyjne Beretta skraplają również parę wodną, która jest zawarta w spalinach i dzięki czemu możemy osiągnąć jeszcze więcej energii cieplnej?

Modniś

Posty: 10

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

ciopix

Posty: 28

 
Szukacie tanio pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich? Zachęcam do odwiedzenia sklepu http://sklepekogrzanie.pl/kociol-gazowy-jednofunkcyjny-mcr3-24-t-czyli-24kw-z-zaworemt-de-dietrich-duplikat-1.html. Kupiłem u nich całą instalację.

propek1

Posty: 14

 
Nie dość, że na kotły kondensacyjne Beretta udzielana jest dwuletnia gwarancja producenta, to w dodatku wszystkie elementy elektroniczne dysponują certyfikat przeciwporażeniowy. Wiadomo przecież, że bez tego zabezpieczenia używanie takich kotłów w łazienkach niosło za sobą wielkie niebezpieczeństwo śmierci.

hamerros

Posty: 10

 
Z moich obserwacji wynika, że kotły z podajnikiem Heiztechnik to jedne z najwytrzymalszych kotłów dostępnych na rynku. Nie ulegają one awariom, jeżeli wykorzystujemy je zgodnie z instrukcją producenta.

wacek55

Posty: 13

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Pojemność wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

visca

Posty: 32

 
Jestem zwolennikiem kondensacji, dlatego też wszystkim moim klientom polecam kotły kondensacyjne Beretta. Dzięki temu niewielkim kosztem mogą czerpać większe korzyści. Skraplająca się woda pozwala nam na wyprodukowanie dużej ilości energii, bez dodatkowych nakładów finansowych.

MShR

Posty: 23