pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

Dzień dobry. Może tutaj znajdzie się ktoś, kto doradzi mi, jaką firmę wybrać od projektowania ogrodów w Łodzi. Potrzebuję kompleksowej pomocy. Z góry dziękuję.

Nikotymmm

Posty: 4

 
Na wiosnę czeka mnie mnóstwo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest mnóstwo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to niewątpliwie możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej wiecej kosztuje projekt ogrodu.

lechita665

Posty: 12

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

saradonin

Posty: 15

 
Cena zależy od tego, co tak faktycznie jest ci konieczne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się we własnym zakresie zrobić dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych kłopotów :)

labuh

Posty: 11

 
Wyborne usługi ogrodnicze w Łodzi http://pmgarden.com.pl. Mam nadzieję, że sprawdzą się również w waszym przypadku. Polecam z własnego doświadczenia. Specjaliści, jakim należałoby zaufać.

reavan

Posty: 5

 
Jak się poświęci troszkę czasu, to można znaleźć niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeśli zlecasz firmie sporo do roboty, to na bank można negocjować cenę. Wiele firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

Ananasek4

Posty: 11

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

innaret

Posty: 15