siatki do trampoliny, która firma ?

siatki do trampoliny, która firma ?

Witam. Jestem zainteresowania zakupem siatek ochronnych na ogród? Na co zwrócić spostrzeżenie? Jak coś, czekam też na nakaz sklepu :) Z góry dziękuję.

deksta84

Posty: 4

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na nabyciu.

Acclaim

Posty: 15

 
To najlepszy jest polipropylen? Bowiem z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bowiem w przyszłym roku sam będę miał podobny kłopot, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

pawel253

Posty: 11

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

johncena67

Posty: 11

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, niemniej jednak się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, niemniej jednak jeżeli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

Yuri20

Posty: 8

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

cichoszek

Posty: 10