ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

XX Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to... Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają? XX

Strona główna > Dom i ogród > Ogrodzenia > XX Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to... Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają? XX

XX Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to... Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają? XX

14.02.2014 00:10:01 

Macie namiary na firmę, która zajęłaby się zbudowaniem basenu tak na 2 met

ry głębokiego, mniej więcej o wymiarach 4 na 5 metrów?? Fajnie jakby niecka była murowana z bloczków styropianowych, a sam montaż nie zajął za dużo czasu. Pozdrawiam!

15.02.2014 06:15:02 

Hmm...co do tych basenów to nie za bardzo mam pojęcie kto się tym zajmuje...Jeszcze takiego czegoś nie budowałem w swoim życiu:)

Ostatnio garaż, altanę, oczko wodne, lecz takiego typowego basenu to jeszcze nie. Chociaż myślę, iż to całkiem fajne rozwiązanie. Zwłaszcza jak ktoś lubi wodę, troszkę popływać itd. Wbrew pozorom nie będzie to tak kosztowne jak niektórzy myślą, nawet miałem w rękach jakąś ulotkę ostatnio i sam byłem zdziwiony, iż basen na wypasie tak mało kosztuje...

16.02.2014 09:00:41 

Hej!

Jakoś w zeszłym roku też pisałem gdzieś na ten temat, na jakimś innym forum:) Polecili mi wówczas ludzi z www.rob-instal.com.pl i właśnie z tej oferty koniec końców skorzystałem. Możesz sobie na ich stronie przejrzeć galerię fotografii z wykonanych basenów, to Ci da ogląd na to jak wygląda produkt końcowy. Moim zdaniem, za dość konkurencyjne pieniądze robią faktycznie porządne obiekty.

Nawet saunę fińską od nich zamówiłem dodatkowo, bo się okazało, że też robią. Pozdro!

17.02.2014 22:25:49 

Uśmiechnąłem się jak zobaczyłem ten temat;) Trzy miesiące temu pytałem dokładnie o to samo. Strasznie się bałem, żeby nie przepłacić i chyba mi się udało znaleźć niezłą ofertę. Na stronie www.rob-instal.com.pl masz ofertę, z jakiej sam skorzystałem. Wszystko zrobili bardzo profesjonalnie.

Zrobili mi oryginalny projekt basenu, nie ociągali się z montażem, a cenowo myślę, że nie jest źle:)

18.02.2014 21:52:33 

Hej!

Baseny się marzą:P Bananowa młodzież :) Żarcik. Też bym sobie wybudował coś takiego. Może by samemu wykopać, zaś potem jakoś cegłami obłożyć i nie trzeba byłoby wydawać na firmę..hmm...to jest myśl:) W sumie garaż sobie sam zrobiłem tzn. ze szwagrem. Można by dużo zaoszczędzić.

Tylko co potem z jakimś odpływem wody i tego typu sprawami, tu już może być kłopot...

19.02.2014 23:20:30 

Coś tam słyszałem, że najlepsze to są te z betonu lub murowane z bloczków styropianowych, wykładane folią basenową lub folią zbrojoną. Sąsiad sobie zamawiał jakiś czas temu basen. Trochę tam porobili, natomiast i tak nie tak długo jak nieraz potrafią niektóre firmy kłaść parę metrów chodnika przy domu:P Ja już chyba za stary jestem na takie bajery, nie mam dzieci, więc akurat mnie basen średnio potrzebny.

Zresztą pływać nie umiem...

20.02.2014 06:25:26 

Na początku też myślałem, iż zbudowanie basenu mnie finansowo przerośnie, natomiast nie było tak źle. Mała pożyczka i jakoś poszło. Nie trzeba jakiejś dużej posiadłości, wystarczy mały ogródek przy domu, żeby sobie sprawić taki prezent.

Zawsze to lepiej kąpać się w własnej wodzie, niż w jeziorze, w jakim pływa dziennie tysiąc osób w sezonie letnim :P

21.02.2014 20:46:34 

Myślę, że się można niezwykle zdziwić szukając firm, jakie robią baseny przydomowe. Mój porządny ziom w tamtym roku kupował takie cudo stąd wiem, że nie jest to aż taka kosztowna inwestycja. Ja akurat domu nie mam, ani nawet działki, więc pozostaje mi kryta pływalnia, albo wyjazdy z dala od miasta:P

Ale jak bym jedynie miał warunki to nawet bym się nie zastanawiał jedynie budował:)

22.02.2014 06:16:22 

Witam:)

Mój basenik już stoi od zeszłego lata i naprawdę jest to super sprawa. Nie trzeba nigdzie jeździć, po prostu wychodzę z domu, jeden skok i już jestem w wodzie:) A jakie imprezki się już tutaj odbyły...oo Panie:) Ja akurat wybrałem ofertę serwisu http://www.rob-instal.com.pl. Firma z mojego miasta Aleksandrowa, więc miałem blisko:)

Nie mam się do czego przyczepić. porządny kontakt, niezła cena.

23.02.2014 11:50:36 

Hej!
Też właśnie się rozglądam za basenem, natomiast nie za ogrodowym tylko wewnętrznym. Nie za niezwykle wiem jakby to w sumie miało wyglądać od takiej strony technicznej. Jak oni ogrzewają takie baseny, jakieś basenowy pompy ciepła montują? W sumie takie coś byłoby fajne, bo energooszczędne.

W każdym razie podbijam do wątku!

12>>

Ostatnio dodane posty

Szukaj kogoś kto sprzedaje systemy nawadniające i ogarnia również temat jeśli chodzi o to, by potem je obsługiwać technicznie, ma także dostęp do potrzebnych części. To również będzie istotne przy podejmowaniu decyzji o wyborze.

Szukając części staraj się sprawdzać jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o ofertę różnych sklepów, które mają systemy nawodnienia. Powinny one także oferować części i tam możliwe, że najłatwiej będzie je dobrać.

Akurat wydaje mi się, że ta oferta jeśli chodzi o systemy nawodnienia opiera się na podobnych rozwiązaniach więc potem z dopasowaniem części wielkich problemów nie powinno być.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.