Strona główna > Dom i ogród > Ogrodzenia > Gdzie kupię siatki na ptaki

Gdzie kupię siatki na ptaki

Gdzie kupię siatki na ptaki

Szukam siatek ochronnych dla rolnictwa. Zależy mi na nabyciu siatek do grodzenia, więc koniecznie muszą być odporne i wytrzymałe. Jeżeli się orientujecie, dajcie znać. Z góry dziękuję.

doprzodu67

Posty: 6

 
Jeżeli tylko planujecie zrobić fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę dużo lat i nic złego się z nią nie stanie.

Nikuś32

Posty: 34

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym rzeczywiście, żeby to był zakup na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to oczywiście bardzo dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

bar33

Posty: 15

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

Hymnny4

Posty: 32

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, bo przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

Oct714

Posty: 17

 
Jak potrzebujesz sprawdzonych siatek na woliery, to zajrzyj sobie na tę stronę https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkinawoliery. Masz tu szeroki wybór, korzystne ceny, ale też pewność dobrej jakości.

dzannne

Posty: 13

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że także polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na fachowe rozwiązanie :)

Torbunie24

Posty: 34