Gdzie kupię siatki na ptaki

Gdzie kupię siatki na ptaki

Szukam siatek ochronnych dla rolnictwa. Zależy mi na nabyciu siatek do grodzenia, więc koniecznie muszą być odporne i wytrzymałe. Jeżeli się orientujecie, dajcie znać. Z góry dziękuję.

doprzodu67

Posty: 4

 
Jeżeli tylko planujecie zrobić fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę dużo lat i nic złego się z nią nie stanie.

Nikuś32

Posty: 34

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym rzeczywiście, żeby to był zakup na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to oczywiście bardzo dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

bar33

Posty: 15

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

Hymnny4

Posty: 32

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, bo przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

Oct714

Posty: 17

 
Jak potrzebujesz sprawdzonych siatek na woliery, to zajrzyj sobie na tę stronę https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkinawoliery. Masz tu szeroki wybór, korzystne ceny, ale też pewność dobrej jakości.

dzannne

Posty: 12

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że także polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na fachowe rozwiązanie :)

Torbunie24

Posty: 33