[Oferta] Sklep z elektroniką i automatyką !

[Oferta] Sklep z elektroniką i automatyką !Nasz serwis PLE Service Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej. W nasze usługi wchodzi naprawa falowników, softstartów, serwonapędów, komputerów przemysłowych, sterowników PLC i naprawa dotykowych paneli operatorskich. Dodatkowo zajmujemy się konserwacją elektroniki i automatyki maszyn.

Najczęściej wykonujemy sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, precyzyjne czyszczenie elementów i podzespołów, ocenianie części i ich wymiana, a zarówno naprawie uszkodzonych podzespołów. Prowadzimy również sklep z elektroniką i automatyką, wobec tego jesteśmy w stanie dostarczyć ci potrzebne części i elementy. Jeżeli sytuacja jest krytyczna, świadczymy usługi u klienta. Jesteśmy w stanie dojechać do Państwa firmy, zakładu, hali produkcyjnej i sprawdzić maszynę na miejscu.

Jeżeli usterka nie będzie zbyt skomplikowana, naprawimy w ekspresowym okresie. Możemy zaproponować najdogodniejsze rozwiązania. Nasze pogotowie Serwisowe działa 24/7. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony pleservice.com, aby dowiedzieć się wiecej informacji o naszej działalności.

Fanatyk

Posty: 1

 

maarcusKing

Posty: 6