ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

osobista stylistka, szukam !

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Odzież damska > osobista stylistka, szukam !

osobista stylistka, szukam !

06.12.2020 00:30:38 

Tak się zastanawiam czy b stylista mody zajmuje się zaglądaniem do szaf jak to pokazują na filmach i w programach? Przydałby mi się taka osoba, która ma wiedzę i chętnie mi pomoże. Na modzie i stylu nie znam się w ogóle.

06.12.2020 11:38:36 

Jeśli potrzebne jest analiza sylwetki to na stronie https://kamilapiwowarska.pl/oferta-indywidualna/ jest od tego wybitna specjalistka, która niezwykle chętnie każdej osobie pomoże.

07.12.2020 15:00:23 

Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, natomiast w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się niesłychanie przydaje do pomocy.

08.12.2020 21:50:29 

U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Naprawdę potrafi ubrać osób o mnóstwo lepiej. To znaczące na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, wobec tego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

09.12.2020 12:47:30 

Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

10.12.2020 12:01:06 

Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Naprawdę jej spojrzenie na mnie było całkowicie różne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

11.12.2020 08:02:18 

Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bowiem widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było rzeczywiście super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam wiecej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

12.12.2020 11:57:29 

Odkąd pamiętam bałam się jasnych kolorów, ale jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te ładne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, że ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o wiele lepiej. Jestem o wiele bardziej szczęśliwa.

Ostatnio dodane posty

W mojej opinii sukienki milano na wiosnę to zdecydowanie najlepszy wybór. Dlatego, jeśli któraś z Was jeszcze zastanawia się nad tym jakie wybrać to mogę szczerze Wam je polecić. Trzeba tylko znaleźć sobie jakiś zaufany butik, aby je kupić, bo jakość ma znaczenie.

Jeśli dany butik sukienki na lato wydaje się być dla Was zaufany i zdecydujecie się na zakupy w nim to pożądane byłoby zapytać zarówno o jakieś dodatki do takiej sukienki.

Pamiętajcie o tym, że jeżeli wybieracie dla siebie sukienki na wiosnę to warto zwracać spostrzeżenie na jej długość. Dla mnie ma to wielkie znaczenie, albowiem już kilka razy zakupiłam zbyt długą i na nieszczęście nie byłam zbyt zadowolona – na ogół każdy butik ma podane wymiary w opisie.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.