Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

TomekK

Posty: 3

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

GGregbard

Posty: 11

 
Pozytywnie jestem zaskoczony suplementem dr Penigreat. Ogólnie działanie to ma być dość wszechstronne, bo powiększa penisa i też poprawia jakość samego seksu. Żeby ten efekt powiększenia zobaczyć to jednak kuracja musi trochę potrwać, ja jestem dopiero na początku i póki co to widzę bardziej poprawę jeśli chodzi o orgazm, długość stosunku itd.

labuh

Posty: 17

 
Ja to zawsze myślałem że takie suplementy na potencję to się na starość bierze a się okazuje że to już40 latkowie takie preparaty muszą stosować. Ciekawe. Nie jest dobrze z nasza kondycją w tym XXI wieku widocznie.

edyta123

Posty: 5

 
Te gwiazdy filmów porno to na pewno na brak cm nie mogą narzekać..:P Po prostu niektórych natura obdarowała bardziej szczodro a innych trochę bardziej ubogo. Mówi się trudno :)

namok

Posty: 10

 
Jest nadzieja że skoro tak dużo suplementów poprawiających libido istnieje to choć część z nich rzeczywiście działa i pomaga. Ale sam to nie wiem co wybrać, jeśli ktoś ma coś sprawdzonego to ja też chętnie bym skorzystał

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Nie mam bladego pojęcia co tutaj poradzić. Kiedyś to wiem, że uważano że lubczyk pomaga na te sprawy, ale czy cokolwiek takie zioło działa to już trudno mi stwierdzić, ja szczególnej róznicy nie czuję.

Elektros

Posty: 11

 
No ciekawe czy są takie operacje plastycznie powiększające właśnie przyrodzenie...bo skoro można piersi, można pośladki, to dlaczego penisa by nie można było? Ktoś coś wie o takich operacjach?

Augustynnn

Posty: 9