Strona główna > Firmy > Mieszkania > Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Polecicie jakiś serwis z ogłoszeniami o mieszkaniach na wynajem w Warszawie? Zależy mi na tym, by w niezłej lokalizacji coś znaleźć, jednak też nie mam czasu ciągle ogłoszeń przeglądać na różnych stronach więc przyda się jakaś witryna, na której łatwiej się będzie odnaleźć.

Anuqiwu

Posty: 1

 
Wiele tych atrakcyjnych mieszkań jednak mają agencje u siebie w ofercie więc czasami nie będzie opcji i trzeba wynająć z agencją. Na pewno trzeba trochę czasu, by to faktycznie odpowiednie dla siebie mieszkanie wybrać, znaleźć.

labuh

Posty: 10

 
Nie ma prowizji przy umowie o mieszkanie w serwisie Wynajem22.pl, tylko raz płatność 300 złotych i po niej uzyskuje się dostęp do wszystkich ogłoszeń jakie są w serwisie.

D.N.O.

Posty: 11

 
Jak uda się znaleźć mieszkanie bezpośrednio to będzie najlepsza opcja. Jak nie to wtedy faktycznie agencja, ale to już prowizja do płacenia więc trochę słabo.

miaziol

Posty: 3

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie. Natomiast przy pomocy agencji automatycznie trzeba się liczyć z tym, że to generuje koszty.

Fanatyk

Posty: 3

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

DobreRADY

Posty: 4