mycie drewnianych budynków

mycie drewnianych budynków

Jak to wygląda jeśli chodzi o budynki drewniane i ich mycie, czy metody ciśnieniowe się sprawdzają? Znacie jakąś firmę, która się takim myciem budynków zajmuje i możecie polecić?

mati

Posty: 1

 
Myślę, że jest dużo firm, które mogą czyścić drewniane domy, ale faktycznie warto wybierać ostrożnie i sprawdzać jakie metody czyszczenia oferuje dana firma i czego się będzie można po takim czyszczeniu spodziewać.

wisła1905

Posty: 9

 
Sprawdź sobie firmy, które korzystają z piaskowania albo sodowania jako metody czyszczącej. To może się sprawdzić znacznie lepiej niż mycie ciśnieniowe. Jednak ciśnienie dla drewna może być zbyt duże i jest ryzyko uszkodzeń więc trzeba jednak ostrożnie podejść do takiego tematu.

Dyduchrr

Posty: 4

 
Można liczyć na firmy, które czyszczą przez sodowanie. To metoda, która jest skuteczna, a jednocześnie neutralna dla drewna, nie będzie trzeba obawiać się o stosowanie chemii, która mogłaby budynek jakoś niszczyć.

Yuri20

Posty: 5

 
Do drewna nie można stosować żadnych środków chemicznych bo to może powodować poważne uszkodzenia, dlatego warto będzie tutaj być ostrożnym i raczej przy domach z drewna stosować po prostu naturalne metody czyszczenia.

DaNceR

Posty: 8

 
Jak nie chcesz mieć zniszczonego i zalanego domu to nie bierz mycia ciśnieniowego. Do domów takich najlepsza opcją będzie czyszczenie przez szlifowanie, sodowanie, ewentualnie tradycyjne szorowanie jak to robi firma z Poronina - myciedomowdrewnianych.pl.

mikuś33

Posty: 8

 
Takiej ciśnieniowej myjki lepiej unikać, bo to może jednak prowadzić do sytuacji, w której dom będzie przypadkowo uszkodzony więc znacznie lepiej się będzie zdecydować na sodowanie czy klasycznie na szorowanie drewna delikatnymi środkami.

Marioleczka

Posty: 3

 
Drewno najlepiej myć przez szorowanie, takie czyszczenie daje dobre efekty a jednocześnie nie będzie problemu z tym, by faktycznie doprowadzić budynek do należytej czystości bez obaw o zniszczenia.

pawel253

Posty: 6

 
Ostrożnie warto będzie myć domy z drewna więc takie klasyczne metody jak szorowanie będą najlepsze i ryzyko uszkodzeń będzie dzięki temu znacznie mniejsze niż przy dużym ciśnieniu z myjki ciśnieniowej.

Marioleczka

Posty: 8

 
Najważniejsze to mieć firmę, która zna temat i będzie w stanie budynkiem z drewna skutecznie się zająć i doprowadzić do jego wyczyszczenia bez obaw o uszkodzenie.

Asia

Posty: 3