Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kulturystyka > jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Czy zwracacie spostrzeżenie na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Marys56

Posty: 6

 
Kiedy na dworze jest smog, na ogół unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

mati

Posty: 45

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Lomartek67

Posty: 24

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Lubus34

Posty: 27

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Zlomex

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy z reguły sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

wacek007

Posty: 31

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

alus

Posty: 4

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Vez

Posty: 25