Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kulturystyka > metamorfozy, polecicie ?

metamorfozy, polecicie ?

metamorfozy, polecicie ?

Poszukuje strony gdzie znajdę porady na temat metamorfozy. Chodzi mi o to żeby wprowadzić dietę, ale nie za bardzo wiem, jaką i chce uniknąć częstych błędów.

Fanatyk

Posty: 1

 
Mnie odchudzanie za dobrze to nie wychodzi. Moja metamorfoza się nie powiodła, ale kto wie może jeszcze w przyszłym roku do tego wrócę? Zobaczymy.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie jest bezproblemowo przejść metamorfozę, bowiem to żąda samozaparcia. Nie każdy to potrafi zrobić, bowiem jak pojawiają się pierwsze kłopoty z dietą czy treningami to się poddajemy. Na nieszczęście, ale większa część ludzi właśnie tak robi.

Bialy_Wilk

Posty: 34

 
Nie jest łatwo przejść metamorfozę, bo to wymaga samozaparcia. Nie każdy to potrafi zrobić, bo jak pojawiają się pierwsze problemy z dietą czy treningami to się poddajemy. Niestety, ale większość osób właśnie tak robi.

atek562

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o duży wybór porad dietetycznych to zobaczcie stronę https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/. Mają tutaj tego sporo i każdy coś znajdzie.

brzoza77

Posty: 9

 
Trzeba wiedzieć jak się zmobilizować to trenowania. Jeżeli odnajdziemy stronę internetową, na jakiej są różnego rodzaju porady to mamy szansę na to, że unikniemy wielokrotnie spotykanych błędów. Właśnie o to nam przecież chodzi.

Aniusiaaa1

Posty: 17

 
Czytałem o Fabryce Siły Opinię i skorzystałem z dużo porad. Jestem faktycznie bardzo zadowolona, zatem Wam również to polecam. W jednym miejscu mamy mnóstwo interesujących porad i można je indywidualnie dopasować pod swoje wymagania jak i oczekiwania.

pioner

Posty: 8