Opaska dla sportowców

Opaska dla sportowców

Czy możecie ocenić opaski na rękę przeznaczone osobom aktywnym, które służą jako dodatkowa kieszeń na standardowe akcesoria, które często trzeba ze sobą zabierać, jak się biega i uprawia inny sport?

PiSi

Posty: 21

 
Te kieszenie, o których rozmawiacie to nie tylko dobra opcja do uprawiania sportu. Ja je noszę na co dzień. Mam w nich bilet, portfel, klucze i kom. Kieszenie w jeansach się nie wypychają, pod ciuchami też nie widać. Całkiem modny gadżet na sezon wiosenno-letni :) Polecam dla wszystkich osób, które nie widzą, gdzie wszystko pochować.

Naturalne33

Posty: 23

 
Jeżeli jeździsz na rowerze to przyda ci się saszetka montowana na ramię, chociaż to nie jest idealne rozwiązanie, jeżeli musisz dwa kółka gdzieś zostawić. Wchodzi jeszcze opcja kieszeni dopinanej na nadgarstek.

Bany07

Posty: 16

 
Ja nakładam większe rękawice i w nich chowam telefon. Nie jest najwygodniej, ale proste rozwiązanie. Czytam jednak komentarze o dodatkowych kieszeniach i myślę, że to może być najlepsza pozycja.

Pelo_er

Posty: 29

 
Słyszałem, o kieszeniach zewnętrznych na nadgarstek. Mógłbyś wypróbować lub zrobić sobie taki gadżet we własnym zakresie.

Damiano

Posty: 28

 
Poczytaj o kieszeni na nadgarstek na www.banjees.com.pl. U mnie się sprawdza. Wysoki stosunek ceny do jakości. Jeżeli jesteś aktywny fizycznie i często wychodzisz to moim zdaniem idealna opcja. Testowałem już kilka produktów tej klasy, ale banjees na razie the best :)

@malpka

Posty: 43