Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak podchodziliście do tworzenia domowej siłowni, czy się sprawdza, czy często trenujecie? Wszystkie porady mile widziane.

Grzybeczek

Posty: 6

 
Weź sobie większą tarczę treningową. Fajnie profilowane mają w k-sport.com.pl i dobrze potrafią doradzić ludziom, którzy wchodzą do tematu sztuk walki. W domy mam, robię nogi, trochę pakuję hantlami i jest naprawdę niezłe połączenie.

bunia98

Posty: 10

 
Zimą sporo osób zaczyna chodzić, bo niby postanowienia noworoczne i inny syf, więc domowy trening się przydaje, jako alternatywa w tym okresie. Ludzie bywają bez kitu dziwni :)

Sarenka

Posty: 11

 
Myślę, że z podstawowym sprzętem spokojnie się zamkniesz w kwocie 1000-2000 złotych. A wyżej to już jest szaleństwo dla zawodowców, hehe :)

Black_Riot

Posty: 2

 
Zawsze mi mówili, żeby zmieniać plan treningowy raz na jakiś czas, żeby nie wejść w stagnację, więc ćwiczenia w warunkach domowych bardzo w tym pomagają.

Kasia1212

Posty: 12

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

wersacze4

Posty: 5

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

Mikstargi

Posty: 24

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

Misieczek

Posty: 6

 
Niestety domowa siłownia to spory wydatek jednorazowo. Z drugiej strony, jak bierzesz od bezpośredniego producenta to można częściowo optymalizować koszty inwestycji.

lalunia333

Posty: 7