Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

benia

Posty: 5

 
Mnie to zawsze przeraża jak patrzę na ceny samych ciężarków nawet taki mały 2 kg potrafi już sporo kosztować. Jednak stal to drogi materiał, a jakby taki chcieć sensownie potrenować to tych obciążeń dobrze jest mieć ponad sto kg.

RAK-Buuu

Posty: 43

 
Jest teraz tego sprzętu do siłowni w sklepach bardzo dużo. Najchętniej to bym zainwestował sobie w jakiś atlas, żeby można było w jednym miejscu ćwiczyć na różne partie ciała – ręce, nogi, brzuch itd.

FOTOhihi

Posty: 10

 
Najlepiej trenować z obciążeniem własnego ciała, zwłaszcza na początku. A niestety ludzie którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w treningu siłowym bardzo lubią sobie naładować na dzień dobry obciążeń ponad miare. Tak naprawdę każdą partię mięśni można trenować bez jakiegokolwiek obciążenia – grawitacja plus własna masa zrobić swoje.

Yuri20

Posty: 7

 
Podpowiedziałbym te urządzenia które produkuje i sprzedaje K Sport przez swoją stronę na k-sport.com.pl. Oni wiem że na pewno mają własnej produkcji drążki i poręcze, poza tym są u nich na stronie do kupienia rękawice bokserskie i mma, plus worki treningowe Bushido. Sam ostatnio zacząłem się wkręcać w sporty walki i ten worek służy mi bardzo dobrze, żadnych spękań, wytrzymuje uderzenia bez zastrzeżeń.

PPaleH

Posty: 39

 
najlepiej łączyć siłownię z jakimś treningiem bardziej dynamicznym. Sam się ostatnio zapisałem na judo i jestem mega zadowolony. Tak naprawdę można jednym ruchem człowieka obezwładnić jeśli zna się podstawy takich zapasów.

wiesław11

Posty: 18

 
Najlepiej to sobie konkretny sprzęt obejrzeć przed zakupem jednak. Choć z drugiej strony sam bym pewnie zamawiał online jeśli bym tylko miał w mieszkaniu jakąś przestrzeń gdzie by można sobie urządzić swoją siłownię. Ale taki komfort to tylko we własnym domu chyba.

urszulla

Posty: 20

 
Sam to staram się ćwiczyć regularnie ale nie jest to jakiś zawodowy trening. Średnio dwa razy na tydzień zahaczam o siłownię. I tak moim zdaniem nieźle, ale planuję w przyszłości trochę podkręcić obroty...na pewno własny sprzęt na chacie by mi to ułatwił.

vokalek

Posty: 41

 
Ciekaw jestem ile przykładowo taki Pudzian wyciskał w swoim życiu maksymalnie na klatę. Ktoś znalazł takie info gdzieś? Tak się zastanawiam czy ławeczka się pod tym ciężarem i pod nim nie zarwała...

labuh

Posty: 12