fitness w Zakopanem, poszukuję!!

fitness w Zakopanem, poszukuję!!

Hejka. Czy na odpowiednio wysokim poziomie stoją zajęcia fitness zakopane? A jednocześnie, który klub zatrudnia wyłącznie doświadczonych instruktorów, którzy sprostają moim oczekiwaniom? Pozdrawiam serdecznie.

lalunia333

Posty: 7

 
Niedawno zapisałam się na zajęcia fitness zakopane. Jestem zaskoczona, bo nie musiałam w związku z tym ponosić ponadprzeciętnie dużego wydatku. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 8

 
Uważam, że warto zainwestować w treningi personalne zakopane, jeśli planujecie popracować nad Waszą formą. Kluczowe znaczenie ma to, abyście znaleźli naprawdę solidnego trenera. Warto sprawdzić m.in. opinie w sieci.

Dziadek

Posty: 11

 
Moja znajoma nie płaci jakoś szczególnie dużo za treningi personalne zakopane, choć wiem, że podejmowała w tym celu indywidualne negocjacje cenowe :-)

Trener

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o fitness zakopane to mogę zarekomendować Wam wyłącznie jedno miejsce: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-5. To obiekt, który funkcjonuje od wielu lat, a zarazem zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych trenerów. Gorąco polecam ten klub.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Wiadomo, iż praktycznie każda siłownia zakopane posiada zarówno zalety, jak i wady. Osobiście zwracam nadzwyczajną uwagę na to, aby była otwarta do późnych godzin, a jednocześnie, aby panowała na niej przyjazna atmosfera. Każdy ma inne wymagania :-)

cichoszek

Posty: 11

 
Wiadomo, że klienci potrafią mieć bardzo zróżnicowane wymagania, jeśli chodzi o siłownię zakopane. Mi wystarczą podstawowe maszyny, miła atmosfera, a także możliwość wzięcia prysznica po treningu w komfortowych warunkach.

Zdzichu

Posty: 6