Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kulturystyka > Współpraca z trenerem personalnym

Współpraca z trenerem personalnym

Współpraca z trenerem personalnym

W jaki sposób dopasować pod siebie trenera personalnego i czy taka współpraca faktycznie przekłada się na pozytywne zmiany w sylwetce?

frezzzer

Posty: 1

 
Nie trzeba od razu podejmować decyzji o długoterminowej współpracy. Jedno spotkanie wystarczy do oceny kwalifikacji trenera personalnego.

Odi

Posty: 19

 
Z tym trenerem https://szymonowczarzak.pl/Wsp%C3%B3%C5%82praca+Online możesz zacząć ćwiczyć w domu nawet z planem. On podpowie, jak to wszystko zaplanować. Nie musisz chodzić na siłownię, jeżeli się wstydzisz lub nie chcesz z innych powodów, masz daleko i tak dalej. Trener przeprowadzi instruktaż online, pokaże technikę na życzenie, wszystko do załatwienia swobodnie, bez spięcia i częstego spotykania się. Generalnie okazja do metamorfozy dla introwertyków, którzy nie mogą sobie poradzić z trenerami – nadmiernymi ekstrawertykami.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Rośnie wydaje mi się kultura sportu w kraju i właśnie pomoc online to tania alternatywa dla treningów stacjonarnych, a szczerze mówiąc, jak się zaangażujesz to niezwykle efektywna.

derums3

Posty: 7

 
Na rok u niego masz naprawdę tani plan i ja czegoś takiego na rynku nie widziałem, a śledzę dość uważnie branżę, bo sam trenuję i szukam nowości.

Zyciowwy

Posty: 10

 
Trening personalny otwiera zwyczajnie na nowe możliwości. Przeciętny człowiek, który ćwiczy samodzielnie na siłowni lub zaczyna coś robić z dietą nie ma takiej wiedzy, więc nawet kilka spotkań ułatwia planowanie długoterminowego rozwoju.

wieciek

Posty: 3

 
Dobrze nawiązać w ogóle jakiś kontakt z ekspertem dietetycznym, trenerem, bo on Ci powie od czego zacząć. Czasami prostymi metodami można dużo zdziałać, a ludzie bez wiedzy po prostu żyją w przekonaniu, że muszą się latami poświęcać, żeby cokolwiek zbudować. Nic z tych rzeczy.

korasek

Posty: 43

 
W warunkach domowych też można ustawić efektywny trening, czego ten ekspert jest przykładem. Niezły fachowiec, który nie boi się pokazywać własnej metamorfozy.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Trening personalny online jest oczywiście lepszy niż jego brak i pędzenie na ślepo po ćwiczeniach.

pawel253

Posty: 15

 
Dobry dietetyk i trener personalny to rzadkie połączenie, tym bardziej warto spróbować.

marionnn

Posty: 8