Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kulturystyka > Bielizna termoaktywna, sklep online??

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Hejka. Czy myślicie, że odzież termoaktywna może sprawiać na mojej skórze jakieś reakcje alergiczne? Wielokrotnie po bieganiu w normalnych koszulkach mam czerwoną skórę.

Strzała

Posty: 11

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, bo one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

sttachu4

Posty: 36

 
Ja z kolei odzież termoaktywną wykorzystuję do biegów z przeszkodami. Podoba mi się w niej to, iż daje ogromny komfort biegania oraz niesłychanie prędko schnie, nawet gdy na niebie nie pojawia się słońce.

grax1

Posty: 26

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby znaczną uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Dlatego przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

45-YYY

Posty: 29

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bowiem nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w idealnie dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

Gucio

Posty: 18

 
Moim zdaniem bielizna termoaktywna idealnie nadaje się do biegania przez cały rok. Nawet podczas minusowych temperatur nie jest w niej aż tak zimno.

bartek33

Posty: 17

 
Nie wiem, czy wiesz, ale bielizna termoaktywna nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę twojego ciała, lecz również powoduje, że nie czujesz potu na ciele. Brak potu na ciele jest dla mnie dużym udogodnieniem, bo biegając w bawełnianych t-shirtach, koszulka się przykleja, a skóra zaczyna swędzieć.

Wygodniś22

Posty: 19