Polecicie mi jakiś sklep z książkami o sporcie ?

Polecicie mi jakiś sklep z książkami o sporcie ?

Jestem wielkim fanem pływania i szukam jakiś książek, które w ładny sposób opiszą każdą technikę pływania łącznie z tym jaki ona ma wpływ na ciało człowieka. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.

Szukamdropa

Posty: 42

 
Księgarni sportowych takich polskich generalnie nie ma zbyt sporo. Nie wiem czy ludzi ten temat nie interesuje czy jak to wygląda, natomiast ubolewam nad tym faktem. Ja swoje książki zamiawiam poprzez dobrego przyjaciela, bowiem osobiście nie ufam bankowości internetowej. Jak nie zapomnę to się spytam kolegi i wówczas ci napiszę, napisz swój numer gadu gadu czy maila to ci podeślę adres. Zapiszę sobie w kontaktach, bowiem tak najłatwiej będzie mi zapamiętać.

Pięknaaa12

Posty: 42

 
Hej,

ja ogólnie wszystkiego dowiaduję się z youtuba, ale nigdy się nie wgłębiałam tak niesłychanie w temat, iż byłaby mi potrzebna jakaś książka :P ogólnie mało czytam więc ci chyba nic nie poradzę. Po prostu poszperaj po necie i poszukaj, to zawsze jest najlepsze rozwiązanie według mnie.

3maj się i powodzenia;-)

1Alex149

Posty: 40

 
Nie wiem czy mają książki o koszykówce czy siatkówce, niemniej jednak jak poszukiwałem książki jaką polecał mój promotor (uczę się na AWF) to znalazłem ją najtaniej tutaj http://www.sporty.pl mają mnóstwo promocji więc można nawet wziąć kilka książek i jak ci się coś nie spodoba to nie dałeś aż tak mnóstwo. Na twoim miejscu bym zadzwonił do nich albo napisał i powiedział czego szukam.. no przecież nie wcisną tobie książki, która jest o czymś innym, to by była chamówa :P ja mam idealne wspomnienia z tą księgarnią więc polecam.

wielgi

Posty: 35

 
Będę kochana i znajdę ci taką księgarnie, pierwsza lepsza http://sporty.pl/sporty/index widzę, iż mają dobry i olbrzymi wybór. Ja osobiście nie kupuję zawsze w tym samym miejscu jedynie patrzę na ceny bowiem żyd ze mnie :P natomiast kilka książek z tej księgarni już czytałem więc mogę powiedzieć, iż mają światowe tytuły. Jak mają takie to może i te, jakie ciebie interesują.

Yuri20

Posty: 36

 
A http://www.sporty.pl znasz?

Ja tam częstokroć kupuję i mam już do nich zaufanie. Ogólnie siedzi tam ktoś kto zawsze ci odpowie na maila jak masz jakieś pytanie i jest w stanie opisać ci czy książka posiada to, czego szukasz. Ja nie wiem czy oni w chwili wolnej czytają tam te książki ale nigdy jeszcze się nie pomylili. Co znaczące też, ceny są przyzwoite i co chwilę jest jakaś promocja. Napisz do nich na maila i się spytaj czy mają to co pragniesz, albo z wyszukiwarki skorzytaj bo też mają.

yarofe

Posty: 38

 
Kiedy ja ostatnio czytałam jakieś książki.. ojej... no nawet nie pamiętam, ja generalnie audiobooki, choć w tej dziedzinie w języku polskim trudno dostać audiobooka, bardziej jak ktoś sam czyta jakąś polską książkę i później daje to do neta. To jest dla mnie najprostsza forma jak jadę autem, niemniej jednak zato jak pomyślę o czymś innym to tracę wątek, więc jak lubisz czytać to pochwalam ;)

jajosz12

Posty: 40

 
Dla siostry ostatnio zamawiałam książkę z medycyny tutaj http://sporty.pl/sporty/index ogólnie jest to księgarnia sportowa, ale i mają książki z psychologii i fizykoterapii i nie wiem czy dokładnie to co chcesz, ale zobacz. Ja na tę księgarnię weszłam i szukałam konkretnej książki jaką siostra chciała, bowiem ona internetu nie ma i sobie zapisałam w ulubionych, bowiem widzę, że wychodzi taniej niż u mnie na mieście.

RAK-Buuu

Posty: 43