Strona główna > Elektronika w palcu > Ksero > drukarka 3D IDEX, oferta

drukarka 3D IDEX, oferta

drukarka 3D IDEX, oferta

Czy dentystyczne drukarki 3D warto kupować? Chce zainwestować w rozwój swojego gabinetu i zastanawiam się czy takie urządzenie się przyda czy to tylko kolejny chwyt marketingowych? Doradźcie mi coś.

alidomas

Posty: 3

 
Nie wiedziałem, iż przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa oferta, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

Gucio

Posty: 8

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

amrmas22

Posty: 13

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w wielu domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

figurka

Posty: 20

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się niezmiernie dobrze. Nie sprawia kłopotów, a jakość wydruku jest niezmiernie wysoka.

drumer

Posty: 8

 
Jeżeli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wówczas zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

Blitz55

Posty: 17

 
Według mnie najlepsza drukarka SLA to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/formlabs/. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

mikuś89

Posty: 8

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

Marioleczka

Posty: 13