Serwis telefonów we Wrocławiu, macie kogoś ?

Serwis telefonów we Wrocławiu, macie kogoś ?

Potrzebuję znaleźć dobry skup telefonów we Wrocławiu. Dobrze byłoby, gdyby była to rzetelna od lat działająca firma, z której usług już korzystaliście. Z góry duże dzięki.

oligard

Posty: 11

 
Ja uważam, że zawsze opłaca się sprawdzić. Można pójść do kilku serwisów telefonów we Wrocławiu niech postawią diagnozę :) Nie wszędzie jest tak samo, więc na dwóch, a nawet trzech miejscach nie warto się opierać.

codePerformance

Posty: 10

 
U mnie upłynęło mnóstwo czasu zanim trafiłem na gości, czyli serwis telefonów we Wrocławiu, który podjął się naprawy. Wiem, że nie wszędzie chcą takie rzeczy robić, powszechne awarie tak, mniej spotykane – niekoniecznie :)

Oct714

Posty: 16

 
Szybko oceniają co trzeba wymienić, co się stało. To bardzo rzetelny serwis telefonów we Wrocławiu http://skupserwis.pl/serwis-telefonow-wroclaw/. Nie poszukuję już innego odkąd znajomy polecił mi to miejsce. Prowadzą też skup i sprzedaż telefonów nowych i używanych. Fachowa firma, mi pasuje. Polecam.

Marioleczka

Posty: 14

 
Niczego sobie kwotę zaproponowali mi w tym skupie telefonów we Wrocławiu więc chyba skorzystam. W innym dawali wiele mniej. Ciekaw jestem od czego to zależy ;) jak widzę, to chyba tylko od rzetelności usługodawców, bowiem trudno tu mówić o jakimś konkretnym cenniku.

DiD3K

Posty: 20

 
Ciekawe czy podjęliby się w tym serwisie telefonów we Wrocławiu naprawy mojego iphona. Leży w półce od pół roku i nie da się go włączyć. Ciekaw jestem jaka byłaby cena za taką usługę. Czy w ogóle się opłaca.

23-Obert

Posty: 10

 
Ja byłam nieugięta. Nie oddałam do skupu telefonów we Wrocławiu, tylko wierciłam dziurę w brzuchu chyba wszystkim serwisom :) W końcu udało się, mam nadzieję, że telefon nie padnie mi tak prędko.

pawel253

Posty: 18