Strona główna > Elektronika w palcu > Ksero > Lakier UV, jaki koszt ?

Lakier UV, jaki koszt ?

Lakier UV, jaki koszt ?

Dzień dobry, interesują mnie wizytówki kaszerowane, z tym że nie mam pojęcia czy będą one nadawały się do promowania usług...budowlanych. Nie będą one zbyt eleganckie jak na firmę w takiej branży?

Fanatyk

Posty: 16

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie także matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Dersei02

Posty: 18

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie staranie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

piehoot

Posty: 16

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://lakieruv.firmynablogu.biz.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

codePerformance

Posty: 16

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane poprzez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, ale się przekonał. Potem jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

gagarin

Posty: 15

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

StaryChemik

Posty: 15

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

omen100

Posty: 13

 
Jeżeli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to zadanie innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty znacznie różnią się do zwykłej grafiki.

adus56

Posty: 13