Plotery laserowe, którą firmę polecicie ?

Plotery laserowe, którą firmę polecicie ?

Wiem, iż są dobrze zaopatrzone firmy oferujące taki asortyment jak plotery tnące. Wiem, iż są, ale nie wiem gdzie:P Zatem piszę tutaj. Forumowicze, gdzie mógłbym otrzymać nowoczesne plotery, przy okazji nie wydając na ten produkt grubych pieniędzy?

Marcelek2

Posty: 31

 
Jakiś czas temu w naszej firmie mieliśmy gigantyczne zapotrzebowanie na stacje lutownicze BGA i właśnie szukaliśmy dość intensywnie jakiegoś dobrego dostawcy. Po licznych konsultacjach postawiliśmy na propozycję, którą przygotował dla nas serwis http://atmsolutions.pl. Cenowo konkurencyjnie, jakościowo bezkonkurencyjnie - tak pokrótce mogę opisać ich ofertę. Jak Ci zależy na profesjonalnym sprzęcie to niezwykle polecam właśnie rzeczy od nich. Wysoka półka.

Nikuś32

Posty: 34

 
Przydałyby się w mojej firmie jakieś lepszej klasy drukarki do nadruku bezpośredniego, niemniej jednak póki co jeszcze się za niezmiernie za takim sprzętem nie rozglądałem. Jasne, że zależy mi na jakości, na trwałości, niemniej jednak też nie mam zamiaru nie wiadomo ile płacić za takie rzeczy. Szczególnie, że raczej zamówienie będzie na większą liczbę, więc liczę na jakieś rabaty;)

ZoZo333

Posty: 34

 
Witam, fajnie, że ktoś pyta o takie akcesoria. Jak poszukiwałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura normalnie. Dzisiaj można już trochę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Obecnie nie będziemy inwestować w nic nowego, niemniej jednak pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś niezwyklej wydajnego.

radziomil

Posty: 43

 
Powiem, że z mojego doświadczenia wynika, że tego typu sprzęt warto jednakże nabyć nieco droższy, niemniej jednak o większej mocy i wyższych parametrach ogólnych. To się po prostu w dłuższej perspektywie opłaca. Koszty napraw taniego, niemniej jednak systematycznie psującego się sprzętu są nieporównywalnie wyższe, niż inwestycja w solidny, nowoczesny sprzęt.

Takie jest moje zdanie i dobrze na tym wychodzę.

Pelo_er

Posty: 29

 
Też mam taki pomysł, żeby nabyć tego typu obrabiarki, lecz póki co funduszy troszku brakuje. Raczej inwestycję mam w planach długoterminowych:P Myślałem ostatnio nad jakimś laserem CO2, nawet widziałem niezły sprzęt na jednej stronce, lecz tak jak mówię, muszę się w z tym zakupem niestety wstrzymać.

Kremussi

Posty: 25

 
Chyba Ci nie pomogę w tym względzie. Jeszcze nigdy nie miałem potrzeby, żeby korzystać z takich zaawansowanych instrumentów:) Niemniej jednak możliwe, iż w przyszłości będę czegoś takiego potrzebował, wtedy na pewno wrócę do tego wątku i poczytam sobie opinie:)

Hehe, pozdrawiam ciepło!

koraasek

Posty: 29

 
Witam.

Mam takie sobie doświadczenia jeśli chodzi o dostawców tego typu urządzeń. Niestety ostatnio trochę postanowiłem odświeżyć swój zakład, wydałem niemałe pieniądze na nowe centra obróbcze, zaś się okazało, iż cały mechanizm dość szybko odmówił posługi. Oczywiście był na gwarancji, lecz co mi z tego, skoro prace stanęły.

kevin888

Posty: 41

 
Mnie aktualnie interesują szczególnie drukarki solwentowe. Już parę propozycji sobie przejrzałem i wygląda to nieźle. Jest paru producentów, którzy robią rzeczywiście solidne rzeczy, a cenowo nie przesadzają;) Jeżeli dobrze pójdzie, to gdzieś pod koniec tygodnia już sobie ustalę konkretny model i dostawcę.

Dam znać! Pozdro!

Aarchi

Posty: 39

 
Ostatnio właśnie zakupiłem sobie taką mini frezarkę Basic Mill i chodzi mi niezwykle ładnie. Nie spodziewałem się, iż będzie aż tak przyjemna i prosta w obsłudze. Polecam zbadać sobie też inny asortyment na stronie atmsolutions.pl bowiem od nich kupowałem. Inne mają rzeczy, niezwykle poszerzyli ostatnio ofertę. Od stacji lutowniczych, przez drukarki i lasery, aż do frezarek w różnych rozmiarach.

Klarawaw3

Posty: 32