dobry doradca kredytowy

dobry doradca kredytowy

W jakim kierunku zmierza teraz rynek kredytowy waszym zdaniem i jakie macie ostatnio doświadczenia ze spłatą zobowiązań. Radzicie sobie?

Raryua

Posty: 1

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

namok

Posty: 7

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

czesławwww23

Posty: 19

 
Banki teraz strasznie kombinują i wpadasz w widełki jeszcze większych kosztów. Podobno nawet źle WIBOR wyliczają i szykuje się kolejna afera. Kontakt z dobrym doradcą https://piotrgrudniewski.pl to absolutna podstawa. Zostawiam ten kontakt, bo człowiek mi pomógł kilka lat temu zaciągnąć kredyt hipoteczny. Do tej pory nie mam problemów z umową.

derums3

Posty: 5

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

Zdzichu

Posty: 3

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

klimner56

Posty: 3

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

miko_poz

Posty: 3