Strona główna > Firmy > Kredyt Hipoteczny > kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Czy jakaś kancelaria prawna zapewnia bezpłatne analizy umów frankowych z wyznaczeniem dalszej ścieżki postępowania?

Krzysiek32

Posty: 1

 
Czytałam niedawno, że popularny bank w Polsce proponuje sam ugody kredytobiorcom, ale na bardzo złych warunkach, bo chcą jeszcze zarobić dodatkowo :) Ciekawe, czy ludzie nie zaczną się sądzić o kredyty w złotówkach.

Yuri20

Posty: 11

 
Mamy straszne czasy, też pod kątem ekonomicznym, więc warto walczyć o swoje. Jak nie teraz to kiedy? Lepszych warunków pewnie już nie będzie.

hammlot

Posty: 6

 
Teraz za to NBP robi ze złotówki cyrk i ogranicza zaciągnięcie drobnych zobowiązań przez chore warunki oceny zdolności kredytowej. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie miał dostępu do większego kapitału w tym kraju.

Lupusx

Posty: 9

 
Ciekawe, czy pozytywne wyroki dla frankowiczów wpłyną pozytywnie na transformację systemu bankowego, przecież dzisiaj właściwie niewydolnego przy zwykłej analizie zdolności kredytowej.

BerciQ89

Posty: 3

 
Liczę na to, że po opinii TSUE skończą się pozwy banków i tak już właściwie bezpodstawne. Próbują się chronić przed stratami, ale za same klauzule niedozwolone w umowach frankowych to powinien być kryminał.

Appell

Posty: 14

 
Szkoda ludzi. Całe życie spłacać kredyt i ciągle borykać się z chorymi umowami? Po prostu nie.

Lupusx

Posty: 3

 
Pewnie na blogu https://frankowy-kredyt.pl/kontakt/ znajdzie się rozszerzona analiza wyroku TSUE. Warto chwilę poczekać, bo się okaże, czy banki nie stracą ogromnych pieniędzy. Oby to poszło w stronę ochrony kredytobiorców.

MiSER

Posty: 9

 
Do tej pory ludzie nie czytają umów i to nie tylko kredytowych, a później zdziwienie, że bank oszukał. To trzeba było analizować z prawnikiem wcześniej.

Kitas

Posty: 11

 
Banki próbują też pozywać klientów, ale TSUE prawdopodobnie to ograniczy lub całkowicie zablokuje. I tak system bankowości za długo żerował na kredytobiorcach. Całe szczęście, że kancelarie prawne pokazują miejsce bankom.

HaNzo

Posty: 2