jaką kancelarię możecie polecić od kredytów frankoweych

jaką kancelarię możecie polecić od kredytów frankoweych

Może ktoś z Was jest po sprawie frankowej i ma już pozytywne dla siebie rozstrzygnięcie. Jeśli tak to dajcie znać jak to wyglądało, czy prowadziliście sami sprawę czy z prawnikiem, jeśli tak to jaką ewentualnie kancelarię możecie pod tym kątem podpowiedzieć. Będę wdzięczny za wszystkie porady co do tego jakiego prawnika będzie warto do takiej sprawy wybrać.

Acurano

Posty: 2

 
Rośnie baza kancelarii, które w sprawach frankowych się specjalizują więc wydaje mi się, ze ty dla siebie także znajdziesz kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. To kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to jakie będzie ostatecznie rozstrzygnięcie. Warto mieć więc kogoś kto się na tym temacie zna i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić w odpowiedni dla klienta sposób.

Krzyś3232

Posty: 9

 
Faktycznie to doświadczenie będzie bardzo ważne do kredytów frankowych bo temat nie jest łatwy. Banki stosowały różne praktyki, umowy się zmieniały i jednak tutaj to doświadczenie prawnika może być kluczowe do rozstrzygnięcia więc staraj się szukać kogoś kto ma to doświadczenie i zajmuje się tematyką, rozwija się w ty kierunku. W ten sposób możliwe, że uda się tą sprawę dla Ciebie poprowadzić pozytywnie i wygrać z bankiem.

serbuś

Posty: 4

 
Zdecydowanie szukanie dobrego prawnika będzie bardzo ważne, ponieważ doświadczenie w branży jest bardzo istotne, a przy tym bardzo ważne będzie również to, by w sprawie umieć wyciągnąć to co będzie kluczowe do jej pozytywnego rozstrzygnięcia. Jak prawnik się w tym specjalizuje to na pewno będzie mu łatwiej się tym zająć i poprowadzić to właściwie.

Antekkk

Posty: 4

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o prawników, którzy zajmują się frankami to rozwija się ten rynek usług, ale też trzeba być ostrożnym, bo można się mocno przejechać na tych prawnikach, którzy się reklamują jako specjaliści, a w rzeczywistości zajmują się tym bardzo krótko. Tak można łatwo sprawę przegrać, nawet taką, która jest spokojnie do wygrania. Więc staraj się szukać prawnika, który będzie w stanie tą sprawę poprowadzić profesjonalnie i będzie wiadomo, że się na tym zna.

Kajaop

Posty: 4

 
Mimo orzeczeń TSUE to ciągle jednak banki się w sądach bronią więc tutaj staraj się jednak poszukać kancelarii, która będzie za tą sprawę odpowiadała. To jednak kwestia, która ma bardzo duże znaczenie i może mieć wpływ na rozstrzygnięcie więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę kompleksowo poprowadzić, podejście do tego profesjonalnie i będzie wiadomo, że sukces w sprawie będzie do osiągnięcia.

FiKra

Posty: 24

 
Ta współpraca w przypadku Pana Dawida Karolczyka i Pana Michała Grabka, świetnie u mnie wypadła i udało mi się wygrać sprawę. Więc jak ktoś będzie planował zacząć taki proces to wydaje mi się, że warto będzie zwrócić uwagę na to co on proponuje. Będzie to okazja do tego, by ostatecznie osiągnąć pozytywne dla siebie rozstrzygnięcie i wygranie sprawy będzie możliwe. Tutaj jednak wyspecjalizowanie w temacie kredytów frankowych jest bardzo istotne.

mirekp2005

Posty: 13

 
Akurat jeśli chodzi o prawników to wydaje mi się, że tematyka związana z frankami staje się faktycznie popularna i sporo kancelarii się tym zajmuje. Jak będziesz szukał specjalisty dla siebie to staraj się sprawdzić co kancelaria oferuje i ile już takich spraw ma za sobą. To jednak kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to czy potem faktycznie to doświadczenie pomoże w wygraniu sprawy. Można bowiem dość łatwo przegrać nawet taką sprawę do wygrania.

Kitas

Posty: 4