Strona główna > Zdrowie i Uroda > Kosmetyki dla niej > przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie ?

Które wybrać przekłuwanie uszu dla dzieci w Żarach i na co zwracać uwagę? Chodzi o moje pierwsze dziecko i stąd moje pytanie. Na pewno zależy mi na tym, aby było to zrobione po prostu jak najmniej boleśnie.

proszek

Posty: 1

 
Słyszałam, że przekłuwanie uszu w Żarach polecane jest poprzez mnóstwo osób, dlatego też zamierzam się na nie zdecydować. Gdy już będę po to chętnie podzielę się z Wami moją opinią na temat tego miejsca. Najniezwyklej boję się tego, że będzie to bolesne i zależy mi na tym, aby uniknąć bólu.

anna_00

Posty: 4

 
Słyszałam, że przekłuwanie uszu w Żarach polecane jest przez wiele osób, dlatego też zamierzam się na nie zdecydować. Gdy już będę po to chętnie podzielę się z Wami moją opinią na temat tego miejsca. Najbardziej boję się tego, że będzie to bolesne i zależy mi na tym, aby uniknąć bólu.

TomekK

Posty: 2

 
Ja u mojego pierwszego dziecka zdecydowałam się na przekłuwanie uszu dla dzieci w Żarach. Bałam się, że będzie to bolesne, ale w rzeczywistości wszystko przebiegło szybko i bez żadnego problemu. Wydaje mi się, że wiele zależy od tego na kogo się trafi.

namok

Posty: 9

 
Decydując się na przekłuwanie uszu w Żarach na pewno warto zwracać uwagę na to, aby w cenę takiej usługi wliczona była już biżuteria. Z tego co wiem to w naszym kraju jest wiele takich salonów i wydaje mi się, że wychodzi to po prostu najbardziej korzystnie.

Krzysio

Posty: 10

 
Szczerze mówiąc to ja mocno bałam się przekłuwania uszu w Żarach, lecz jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Taki zabieg odbył się niezwykle szybko i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie, a do tego jeszcze miałam wliczoną w cenę biżuterię. Dlatego też mogę polecić Wam wszystkim salon, w którym byłam.

Zob4567

Posty: 2

 
Według mnie przekłuwanie uszu w Żarach to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ wszystko odbywa się w zasadzie bez żadnego bólu, a na tym mi zależało.

Pamooko

Posty: 18

 
Wczoraj przez przypadek znalazłam tę stronę: https://beautyzone.salon i okazało się, że można zdecydować się tam na przekłuwanie uszu w Żarach. Polecam Wam to sprawdzić, bo być może warto się zdecydować.

propek1

Posty: 17

 
Ja zdecydowałam się na przekłuwanie uszu w Żarach i muszę przyznać, iż jestem rzeczywiście w pełni zadowolona. W zasadzie to pod żadnym pozorem nie mogę narzekać.

wieszdo87

Posty: 10