Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne kosmetyki z kategorii make-up są mi potrzebne, kogoś doradzicie? Mówiąc bardziej w szczegółach chodziłoby o zaopatrzenie dla prowadzonej przeze mnie drogerii.

gregcie@

Posty: 5

 
W przypadku lakierów hybrydowych to mam bardzo dobre doświadczenia jak na razie z ludźmi ze strony 4mass.pl. Dostawy robią na czas, można się zawsze dodzwonić, skonsultować, jeśli chodzi o obsługi to dział sprzedaży mają bardzo dobrze prowadzony. Same lakiery wygodne w nałożeniu, trwałe, w efektownych żywych kolorach. Jestem też pozytywnie zaskoczona ich szkoleniem w Warszawie – bez marnowania czasu, bardzo dobrze przemyślany plan szkolenia, masa praktycznej przydatnej na co dzień wiedzy!

grudziec55

Posty: 7

 
Świetne są te nowoczesne kolory lakierów które aktualnie są w ofercie, można dobrać sobie już naprawdę każdy odcień świata, mnie najbardziej przekonują amaranty..odkąd sięgam pamięcią. :)

bunia98

Posty: 10

 
Myślę żeby ruszyć ze swoją działalnością jako kosmetyczka, bo w sumie ostatnio zdałam sobie sprawę, że tygodniowo to robię po koleżankach i znajomych paznokcie u jakiś 3-4 osób, gdybym sformalizowała swoją pracę myślę, że interes by się ładnie nakręcił. Muszę to jeszcze przemyśleć.

micko

Posty: 3

 
Super teraz robią kolorki lakierów ale z drugiej strony jak już się wejdzie do kosmetyczki to można dostać zawrotu głowy od tych różnych odcieni które można sobie nałożyć na paznokcie. Trudna decyzja to jest zawsze dla mnie żeby dobrać najlepszą barwę.

Becik45

Posty: 6

 
Różne są stawki za hybrydy ale powiem z własnego doświadczenia że nie zawsze wyższa cena musi wiązać się z wyższą jakością. Można kupić lakier tanio i się pozytywnie zaskoczyć trwałością, a można wydać mnóstwo pieniędzy i narzekać że kiepsko trzyma.

dermuster

Posty: 9

 
Mam przyjaciółkę która robi mi hybrydę ale nigdy nie mogę zapamiętać nazwy tego lakieru którego ona używa...ciągle się pytam co to jest, ona mi podaje nazwę a ja 5 minut później już czarna dziura w pamięci:))

MagikP322

Posty: 44

 
Lakier to połowa sukcesu równie ważne albo jeszcze ważniejsze są odpowiednie profesjonalne przybory. Sama się już nieraz i nie dwa razy nacięłam na kiepskiej klasy pilnikach które niszczyły całą robotę.

Ciapek

Posty: 10