Strona główna > Firmy > Inne branże > Dobry laktator

Dobry laktator

Dobry laktator

Z jakich laktatorów korzystacie i czy możecie wskazać konkretny model na początek?

Ycomojo

Posty: 1

 
Trzecia faza to jednak duże udoskonalenie na rynku laktatorów i warto trochę więcej wydać. Różnica w komforcie odciągania pokarmu powiedziałabym ogromna.

daron64

Posty: 6

 
To prawda. Gwarancja działa, od razu przysyłają nowy sprzęt, jeżeli coś się stanie, ale to raczej marginalne przypadki.

znamsienatym

Posty: 3

 
Neno Uno trójfazowy laktator, więc masz w pełni głębokie odciąganie, właściwie naśladujące ssanie dziecka w perfekcyjny sposób. Trudno coś lepszego na ten moment polecić. Alternatywne modele to Neno Angelo albo Neno Bella na jedną pierś. Niektóre kobiety preferują właśnie takie rozwiązanie. Wskazane modele możesz obejrzeć na https://neno.pl/.

zimek123456

Posty: 11

 
Jak potrzebujesz wsparcia laktacji to urządzenia bardzo dobre. Trzeba się na początku przyzwyczaić, ale jednak naturalne karmienie wpływa na rozwój dziecka. Trudno tutaj zaprzeczyć.

Yuri20

Posty: 4

 
No właśnie elektryczne występują w wersji bezprzewodowej, więc nie musisz się martwić dostępem do sieci, więc to sporo zmienia w organizacji regularnego odciągania pokarmu.

benia

Posty: 2

 
Laktator dobrze stymuluje organizm i jednak przydaje się, kiedy masz problemy z wyprodukowaniem wystarczającej ilości mleka.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Akurat u nich gwarancja działa niezawodnie w każdym przypadku. Jak zgłosisz problem to dostaniesz po prostu nowy sprzęt. Minimum formalności.

Mr Frog

Posty: 7