Strona główna > Firmy > Inne branże > Adwokat od prawa cywilnego

Adwokat od prawa cywilnego

Adwokat od prawa cywilnego

Jakie kancelarie w Gdyni umożliwiają uchylenie tymczasowego aresztu i jak wygląda procedura?

Sohinyh

Posty: 1

 
Przy areszcie tymczasowym trzeba bardzo uważać, bo w krajowym systemie tego narzędzia się nadużywa i ludzie zostają za kratami długie miesiące, a właściwie nie wiadomo, czy cokolwiek zrobili.

Babeczka

Posty: 8

 
Z Policji w największych miastach odchodzi na emeryturę wielu doświadczonych funkcjonariuszy. W Warszawie to około 20% składu, więc warto zastanowić się nad ochroną prawną, zabezpieczeniem majątku i sprawami pobocznymi, bo niedługo pewnie wrócą lata 90.

labuh

Posty: 5

 
Zaniżone odszkodowania to już klasyka i ubezpieczyciele po prostu liczą na to, że człowiek się nie zorientuje w temacie. Z tego powodu warto nawet umowy z kancelariami prawnymi podpisywać.

France23

Posty: 2

 
Teraz wiele kancelarii prawnych przeszło na obsługę frankowiczów wyłącznie i coraz częściej trudniej dostać się do klasycznych związanych bardziej z prawem cywilnym, karnym.

bar33

Posty: 16

 
Dopytaj, czy jeden prawnik zostanie przydzielony do sprawy, a nie później zastępstwo lub inna zmiana procedur. Niestety nie każda kancelaria pomaga na zasadzie wyłączności eksperta. No, ale też sporo zależy od skali problemu.

Jacuś

Posty: 20

 
Kancelaria nie musi wcale iść z problemem do sądu, tylko rozwiązać wiele rzeczy na zasadzie mediacji. Na rynku odszkodowań można to stosunkowo łatwo przeprowadzić.

Yuri20

Posty: 5

 
Sprawdź w Gdyni https://marekwasilewski.pl/, bo jedna z ich specjalizacji to prawo cywilne, ale też karne. Klient otrzymuje pełną reprezentację przed sądami, ale również instytucjami, kontrahentami.

donbagino

Posty: 4

 
Im więcej kontaktów posiada kancelaria, można powiedzieć zespół interdyscyplinarny, tym lepiej dla szybkiego rozwiązania sprawy.

alek5555

Posty: 11

 
Właśnie nad mediacjami warto pomyśleć. Kancelarie prawne teraz mają nawet kontakty do psychologów, detektywów, na rynku międzynarodowym, więc dochodzą do wielu ciekawych rozwiązań dla klienta.

Kobitka22

Posty: 6