poradniki o fitnessie, proszę o pomoc

poradniki o fitnessie, proszę o pomoc

Szukam poradników o kawie. Ten temat zawsze bardzo mocno mnie intrygował. Niedawno znowu czytałam bardzo ciekawe artykuły i teraz chcę więcej :D Polecacie coś konkretnego?

Miki

Posty: 4

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Znalazłam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

Lupusx 

Posty: 4

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest wiele naprawdę dobrych blogów i serwisów lifestylowych, które zapewniają rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, że to profesjonalne informacje i porady.

Black_Riot

Posty: 5

 
Zajrzyj sobie do tego serwisu http://citymag.pl/ubezpieczenia-pakietowe/. Mają mnóstwo wartościowych artykułów. Ja czytam tutaj poradniki o podróżach, ale jest wiele innych kategorii. Jak coś znajdziesz, gwarantuję, że to będą fachowe porady.

Kitas

Posty: 14

 
Szukam moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było odnaleźć rzeczywiście ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

namok

Posty: 10

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, że synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

olikt56

Posty: 3