kredyt dla firm

kredyt dla firm

Wiem, że nadchodzą kryzysowe czasy dla działalności gospodarczych. Inflacja pędzi. Klientów brakuje. Rozliczenia leżą. Nie wiem, w jaki sposób niektórzy radzą sobie na rynku kredytowym. Kto w ogóle ma zdolność?

labuh

Posty: 1

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

Yuri20

Posty: 11

 
Kontakt z https://business-point.pl/ może przełożyć się na lepsze finansowanie biznesu kredytem, ponieważ obsługują najpopularniejsze formy zadłużenia możliwie najlepiej dopasowane do aktualnej zdolności kredytowej. Eksperci poprawiają też płynność spłaty.

Illilakip

Posty: 3

 
Ludzie wierzyli, że niskie stopy procentowe nigdy nie znikną, a rynek jasno pokazuje, że czasy się zmieniają, a dobre czasy się skończyły. Trzeba reagować i się dopasować do nowych realiów po prostu.

Gosienka54

Posty: 15

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

agdb1301

Posty: 34

 
Współpracowałem z nimi, jeszcze w poprzednim roku i normalnie spłacam, wszystko w porządku. Jednak występuje spora różnica pomiędzy pośrednikami i jeżeli się trafi na dobrego to pojawia się światełko w tunelu.

Raryua

Posty: 2