F1 2016 pełna wersja pc, szukam !!!

F1 2016 pełna wersja pc, szukam !!!

Wciąż nie mam swojego zaufanego serwisu z grami :( ściągaliście może już skądś battlefield 1 Jak znacie jakiś konkretny download i oczywiście, żeby gra działała, dajcie znać. Z góry dzięki :)

Jacuś

Posty: 7

 
Polecam ten serwis z grami za darmo, które działają :) Sam nie wierzyłem, jak udało mi się po ściągnięciu uruchomić f1 2016, download sprawdzony pełna wersja pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Ogólnie potrzeba tylko klucza, który jak ściągasz to dostajesz. Naprawdę fajna sprawa, wszystko proste, a gry bez żadnych błędów.

wrrraak22

Posty: 22

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, że znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

Wwesoly0209

Posty: 26

 
Zawsze miałem trudności ze znalezieniem dobrych gier za darmo. Na tej stronce rzeczywiście jest ok ze względu fakt, że wszystkie ściągnięte na kompa gry działają jak trzeba. Mają battlefield 1 download i z tego najbardziej się ostatnio ucieszyłem, szczerze polecam :)

warter88

Posty: 11

 
Sam muszę przetestować, to wtedy uwierzę :) Ściągałem forza horizon 3 z jednej takiej stronki i okazało się, iż download po prostu przereklamowany. Czekałem wiele czasu, aż zacznie się proces w ogóle uruchamiać, aż w końcu cały download się zwiesił.

codePerformance

Posty: 20

 
Akurat w przypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, bo ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to naprawdę wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Ale najbardziej cieszę się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, jakie tu oferują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

sgm56

Posty: 28