Youtuberzy grający w gry, szukam !!

Youtuberzy grający w gry, szukam !!

Dzień dobry. Chciałbym zapytać czy w Waszym mniemaniu któryś youtuber grający w gry jest godny zaobserwowania i sprawdzenia? Pytam, bo od niedawna oglądam ciekawe filmy na YouTube. Dzięki za odpowiedzi :)

wawrzyn56

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy bardzo interesujący kanał posiada Zelor, który zajmuje się dość licznymi produkcjami. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać od niego jakiekolwiek informacje, gdy podejmiemy kontakt.

Marcelek2

Posty: 31

 
Wydaje mi się, iż każdy gracz ma zupełnie inne preferencje, a więc mogą mu odpowiadać zupełnie inne kanały, które traktują na temat gier. To dość logiczna i oczywista sprawa :)

Intro_69

Posty: 14

 
Od kilku lat śledzę to, co publikują youtuberzy grający w gry. Materiały są bardzo zróżnicowane i charakteryzują się niesamowicie różną jakością. Niektóre propozycje filmów są kiepskie, a inne znakomicie dopracowane i bezapelacyjnie wyróżniają się na tle konkurencji.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Ile może zarabiać youtuber grający w gry? Nie mam zielonego pojęcia, aczkolwiek można spróbować zapytać lub poczytać na ten temat w Internecie :) Może uda się dowiedzieć.

Sformat56

Posty: 22

 
Od kilku lat śledzę to, co publikują youtuberzy grający w gry. Materiały są bardzo zróżnicowane i charakteryzują się niesamowicie różną jakością. Niektóre propozycje filmów są kiepskie, a różne doskonale dopracowane i bezapelacyjnie wyróżniają się na tle konkurencji.

intimiss

Posty: 24

 
Niezmiernie ciekawi mnie to, w jaki sposób swoje kanały budują youtuberzy grający w gry. Z mojego doświadczenia chciałbym polecić przede wszystkim ten kanał: https://m.youtube.com/channel/UCKXWq3EWamrAje1z5DZ15aw. Na pewno Wam się spodoba!

codePerformance

Posty: 16

 
Spośród youtuberów moim prywatnym faworytem pozostaje Zelor, gdyż nagrywa materiały o niezwykle dużo grach, którymi osobiście wyrażam zainteresowanie. Nie da się ukryć, że każdy gracz może mieć zupełnie innego, ulubionego youtubera, jakiego materiały są najwyżej oceniane.

TomekK

Posty: 10

 
Z mojej perspektywy niesłychanie interesujący kanał posiada Zelor, który zajmuje się dość licznymi produkcjami. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać od niego jakiekolwiek informacje, gdy podejmiemy kontakt.

ui5609

Posty: 11