Fifa 17, jaki portal ?

Fifa 17, jaki portal ?

Znacie może jakiś link do fify 17? Szukałem i lipa, jak już był jakiś download to oczywiście ze sporą porcją komplikacji, ankiet itp. spraw. Jak coś macie, odezwijcie się. Dzięki.

waclawk6

Posty: 8

 
Dzięki kochani :) wreszcie nareszcie :D mam outlast II na kompie. Poza tym świetny serwis, każdy download działa. Nie ma to jak z polecenia starych dobrych znajomych.

opiter78

Posty: 9

 
Nie wiem, raczej jestem z tych co nie wierzą dopóki sami się nie przekonają. Ok, że mają pro evolution soccer 2017, bo też szukałem darmowego downloadu na kompa, ale nie znalazłem żadnego konkretu. Na pewno spróbuję, to kolejny serwis, który będę sprawdzał, może w końcu się uda :)

daria34

Posty: 9

 
Grę oczywiście jak najbardziej polecam, na takie właśnie klimaty czekałem i liczyłem, że w battlefiled 1 się znajdą. To link do downloadu darmowej wersji i prostego instalatora gry na pc http://centrumdownload.pl/battlefield-1-download-pc-pelna-wersja. Serwis oceniam na 6 z plusem, podoba mi się inicjatywa.

figurka

Posty: 20

 
No właśnie najistotniejsze to fakt, iż nie zmuszają cię do żadnych zobowiązań, nie ma reklam itd. Spokojny serwis z gierkami, gdzie nie ma problemów z instalatorami. Ściągałem tu fifę 17, download bez najmniejszych zastrzeżeń. Znam serwis od niedawna, natomiast już bardzo go chwalę, albowiem faktycznie jest za co.

bruszek55

Posty: 10

 
Tutaj znalazłem forza horizon 3 download, a właśnie na tę grę narobiono mi ostatnio ochoty :) Nie było podczas ściągania i instalacji żadnych trudności, więc chyba wszystkie gierki ściąga się podobnie i pewnie działają. Na pewno jeszcze nie jedną grę tu ściągnę, polecam.

Kitas

Posty: 12