Pokój zagadek, gdzie ?

Pokój zagadek, gdzie ?

Witam. Mam pytanko o escape the room śląsk. Słyszałem, że jest w Gliwicach, czy tylko. Jeżeli możecie podzielić się swoimi wrażeniami, czy pożądane byłoby i w ogóle, gigantyczne dzięki. Pozdrawiam.

edmund

Posty: 10

 
Szkoda, że escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, że zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

Mr Frog

Posty: 18

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, że szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

NaMber

Posty: 29

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno wiele chętnych. Doskonale, weselę się jak dziecko:)

Sewerynus

Posty: 16

 
Też myślałam nad tym, żeby zająć się takim biznesem. Na stronie pokoje zagadek śląsk http://www.openthedoor.net.pl/oferta/5 można zapoznać się z ofertą franczyzy. Pomysł jest jak pamiętam z Wiednia, u nas w Gliwicach chyba tylko, można więc działać. Dopóki nie ma tego sporo pewnie będzie się dobrze kręcić.

audi80

Posty: 16

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bo to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

wiera44

Posty: 13