Gry przeglądarkowe, darmowa strona ?

Gry przeglądarkowe, darmowa strona ?

Hej czy według was warto jeszcze rozpoczynać grę w gry mmorpg? Z tego co słyszałem to w ostatnim czasie straciły one na popularności i gra w nie coraz mniej osób co bardzo mnie zniechęca do tych tytułów.

SZczecinek23

Posty: 13

 
Moim zdaniem gry mmo są nadal bardzo popularne i z pewnością w najpopularniejszych tytułach nadal znajdziesz mnóstwo graczy na każdym poziomie.

grunde

Posty: 16

 
Moim zdaniem jeśli chodzi o serwisy z grami mmo to najbardziej polecam Ci serwis: http://pingame.pl, który moim zdaniem posiada największą bazę gier.

Mariusz

Posty: 12

 
W mojej opinii gry mmo są obecnie najbardziej wartymi zainteresowania. Sam gram tylko w tego typu produkcję i dzięki nim poznałem mnóstwo osób z całego świata oraz w każdej z nich świetnie się bawiłem przez bardzo długi czas. Dlatego też zdecydowanie każdemu polecam tego typu gry a tym samym także Tobie.

wicek55

Posty: 17

 
Moim zdaniem gry przeglądarkowe stoją obecnie na bardzo wysokim poziomie. Być może odbiegają one pod względem grafiki od innych produkcji ale dostarczają tyle samo zabawy bez konieczności poświęcania na nie dużo czasu.

Drańtego

Posty: 19

 
Osobiście gram tylko i wyłącznie w gry mmorpg i jeszcze nigdy się w nich nie nudziłem. Tylko z pozoru wydaje się, że w kółko robi się to samo. Tak naprawdę jednak praktycznie co chwilę coś się zmienia. Dodatkowo mnie w tego typu grach napędza fakt, że mogę rywalizować z innymi graczami z całego świata i toczyć z nimi pojedynki.

Lizerazzz

Posty: 25

 
Jeżeli szukasz gry na dłużej to zdecydowanie odradzam Ci te wszystkie hity od wielkich koncernów. Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich nie wystarczy na bardzo długi czas gry. Polecam Ci za to bardzo wciągające i niesamowicie rozbudowane gry mmorpg.

taxi22

Posty: 29