Outlast II, download ?

Outlast II, download ?

Hejka. Chciałbym zdobyć grę Outlast II, ale nie mam pojęcia skąd. Podpowiecie mi?

Buła

Posty: 4

 
Wyczekuję momentu, gdy ukończę rywalizację w grze Outlast II Download, którą rozpocząłem jakiś czas temu. Wychodzę z założenia, że solidną grę należy przejść od A do Z, co właśnie czynię z Outlast II.

Yuri20

Posty: 7

 
Wydaje mi się, iż Friday the 13th The Game Download to produkcja, jaka będzie w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy – to akurat pewne.

Kitas

Posty: 18

 
W przeszłości grałem w Halo Wars, więc pozycją Halo Wars 2 Download jestem niesłychanie mocno zainteresowany. Z całą pewnością pobiorę tę grę już w momencie, gdy tylko pojawi się w sieci. Żyję nadzieją, że gra sprosta moim dużym oczekiwaniom wobec niej :)

viencek

Posty: 46

 
Z niecierpliwością wyczekuję na premierę gry Halo Wars 2 Download, jaka ma pojawić się na rynku w okolicach 21 lutego 2017 roku. Od razu po premierze przystępuję do pobrania gry, a w następnej kolejności rozpoczynam rozgrywkę. Postaram się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat produkcji wkrótce.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Na podstawie rekomendacji, które przeczytałem pomiędzy innymi na tym forum dyskusyjnym podjąłem decyzję o uruchomieniu gry Friday the 13th The Game. Powiem szczerze, że nie rozczarowała mnie, a wręcz przeciwnie – pozytywnie zaskoczyła tym, co jest w stanie zaoferować. Teraz gram nieprzerwalnie od kilku dni…

El2CzupakaBra

Posty: 25

 
Jeszcze chwila i w moje ręce trafi gra Outlast II Download. Mam nadzieję, że w miarę możliwości szybko podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat gry, abyście wiedzieli cos więcej.

micko

Posty: 13

 
Natknąłem się stosunkowo niedawno na grę Mass Effect Andromeda Download, którą pobrałem bez większego przekonania. Okazało się, iż to idealna produkcja. Sprawdźcie ją sami, bo nie potrafię opisać mojego zachwytu słowami :)

Pamooko

Posty: 15

 
Jestem w 100% przekonany, że gra Mass Effect Andromeda będzie w 100% odpowiadała Waszym potrzebom. A z resztą pobierzcie ją sobie stąd: http://pobierzgry24.pl/mass-effect-andromeda-download-pelna-wersja-pc/, aby na własną rękę się o tym przekonać. POLECAM!

Kitas

Posty: 6

 
Natknąłem się stosunkowo niedawno na grę Mass Effect Andromeda Download, którą pobrałem bez większego przekonania. Okazało się, że to świetna produkcja. Sprawdźcie ją sami, bo nie potrafię opisać mojego zachwytu słowami :)

gregcie@

Posty: 13