gdzie w Zakopanem warto zjeść?

gdzie w Zakopanem warto zjeść?

Ktoś może się bawił w zeszłym roku w noc sylwestrową w Zakopanym? Gdzie? Możecie polecić jakieś dobrze poprowadzone zabawy?

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Mnie bardzo smakuje góralska kuchnia, jest taka jaką lubię, czyli tłusta, mięsna, po prostu skrojona pod moje kubki smakowe ;D Ale tutaj to niestety nic nie pomogę, nie orientuję się niestety;/

HKrokiew

Posty: 35

 
Hehe, zawsze jak się mnie pytali – góry czy morze, odpowiadałem, że morze, ale teraz na stare lata mi się pozmieniało ;)) W górach teraz najczęściej wypoczywam. Jest parę fajnych pensjonatów itd. Ale ja to lubię podróżować ze swoim campingiem, zawsze to człowiek jest niezależny ;)

dermin67

Posty: 26

 
Wiesz co, ja to nie wiem, ale popytam znajomych. Raczej w górach to jestem rzadko, w tym roku byłam co prawda, ale za to w Bieszczadach więc w ogóle nie te rejony...

strusiek

Posty: 17

 
W Zakopanem to już lata nie byłem...ostatni raz chyba 10 lat temu na zielonej szkole w gimnazjum ;P także prehistoria.. ;P Pamiętam tylko tyle, że na Krupówkach było tyle ludzi, że przejść nie szło ;P takie wspomnienia ;)

repta32

Posty: 22

 
W Zakopcu dobrze i regionalnie zjeść to na pewno można w restauracji Siuchajsko na Krzeptówkach. Super tam mają zwłaszcza kwaśnicę ;)) Czegoś tak dobrze doprawionego jeszcze w życiu nie jadłem. No a do tego rybki bardzo smaczne, oczywiście wszystko świeże. Całe menu na ich portalu -www.siuchajsko.pl. Potrawy zawsze podają bardzo estetycznie udekorowane, co wpływa na lepsze trawienie :)) Pozdrawiam i zdecydowanie polecam to miejsce!

sthEn

Posty: 18

 
Coś podpowiedzieć tutaj to by mogła moja kuzynka, bo ona wiem to lubi na święta różnego typu w góry sobie pojechać z mężem. Wiem, że ostatnio na wielkanoc to byli w Zakopanem, albo Milówce..gdzieś tam.

kasiach

Posty: 28

 
Powiem, że moja narzeczona przez chwilę coś tam przebąkiwała, że fajnie byłoby zrobić wesele w góralskim stylu, ale to jednak byłaby skomplikowana operacja. My z Poznania, a góry daleko :P Kawał drogi...

MalinovyKIKS

Posty: 37