ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

gdzie w Zakopanem warto zjeść?

Strona główna > Firmy > Gotowanie > gdzie w Zakopanem warto zjeść?

gdzie w Zakopanem warto zjeść?

28.10.2014 00:10:05 

Ktoś może się bawił w zeszłym roku w noc sylwestrową w Zakopanym? Gdzie? Możecie polecić jakieś dobrze poprowadzone zabawy?

28.10.2014 16:54:35 

Mnie bardzo smakuje góralska kuchnia, jest taka jaką lubię, czyli tłusta, mięsna, po prostu skrojona pod moje kubki smakowe ;D Ale tutaj to niestety nic nie pomogę, nie orientuję się niestety;/

29.10.2014 16:14:27 

Hehe, zawsze jak się mnie pytali – góry czy morze, odpowiadałem, że morze, ale teraz na stare lata mi się pozmieniało ;)) W górach teraz najczęściej wypoczywam. Jest parę fajnych pensjonatów itd. Ale ja to lubię podróżować ze swoim campingiem, zawsze to człowiek jest niezależny ;)

30.10.2014 20:42:07 

Wiesz co, ja to nie wiem, ale popytam znajomych. Raczej w górach to jestem rzadko, w tym roku byłam co prawda, ale za to w Bieszczadach więc w ogóle nie te rejony...

31.10.2014 16:31:41 

W Zakopanem to już lata nie byłem...ostatni raz chyba 10 lat temu na zielonej szkole w gimnazjum ;P także prehistoria.. ;P Pamiętam tylko tyle, że na Krupówkach było tyle ludzi, że przejść nie szło ;P takie wspomnienia ;)

01.11.2014 06:12:10 

W Zakopcu dobrze i regionalnie zjeść to na pewno można w restauracji Siuchajsko na Krzeptówkach. Super tam mają zwłaszcza kwaśnicę ;)) Czegoś tak dobrze doprawionego jeszcze w życiu nie jadłem. No a do tego rybki bardzo smaczne, oczywiście wszystko świeże. Całe menu na ich portalu -www.siuchajsko.pl. Potrawy zawsze podają bardzo estetycznie udekorowane, co wpływa na lepsze trawienie :)) Pozdrawiam i zdecydowanie polecam to miejsce!

02.11.2014 11:50:01 

Coś podpowiedzieć tutaj to by mogła moja kuzynka, bo ona wiem to lubi na święta różnego typu w góry sobie pojechać z mężem. Wiem, że ostatnio na wielkanoc to byli w Zakopanem, albo Milówce..gdzieś tam.

03.11.2014 08:53:02 

Powiem, że moja narzeczona przez chwilę coś tam przebąkiwała, że fajnie byłoby zrobić wesele w góralskim stylu, ale to jednak byłaby skomplikowana operacja. My z Poznania, a góry daleko :P Kawał drogi...

Ostatnio dodane posty

Można śledzić różne dostępne opcje, natomiast wydaje się, że sushi faktycznie na tyle stało się popularne, że ta baza miejsc, gdzie się pojawia stale rośnie i można się spodziewać, że także oczekiwania konsumentów będą coraz większe.

Mam wrażenie, że to zainteresowanie jakie wzbudza obecnie sushi jest na tyle duże, że już w wielu miejscach można się z tym spotkać. W Krakowie nie inaczej jak w dużych innych ośrodkach jest wiele miejsc, które serwują dania z kuchni japońskiej.

Na pewno w Krakowie nie brak miejsc z japońską kuchnią, sushi stało się u nas na tyle popularne, że bardzo wiele osób po nie sięga i spotkać się można z wieloma ciekawymi propozycjami i formami podania.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.