Kuchnia włoska warszawa

Kuchnia włoska warszawa

Trochę może mam nie polskie upodobania smakowe, ale dla mnie do obiadu musi być wino, najlepiej białe. Dlatego szukam dobrej restauracji włoskiej, gdzie do prawdziwej włoskiej szynki, polędwicy, albo rybki można zamówić prawdziwe włoskie wino i miło spędzić czas?

Amino56

Posty: 17

 
Ostatnio bardzo mi zasmakowało Carpaccio. Zrobiłam to domowym sposobem i z chęcią bym porównała z takim prawdziwym Włoskim, żeby wiedzieć co ewentualnie poprawić :)

X_Xxx

Posty: 26

 
Hmm...

dzie by tutaj wyjść na smaczną pizzę...Nie wiem, bo w sumie rzadko jadam. Mamy w pracy taką firmową stołówkę, to najwięcej tam się żywię. Jakaś zupka szpinakowa i można żyć:)

ZoZo333

Posty: 34

 
Jako pasjonat włoskiej kuchni zwiedziłem chyba 10 różnych miejsc z włoskim, tradycyjnym jedzeniem w regionie. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie firma http://www.piccolaitalia.pl.

Oni mają lokal na skrzyżowaniu 1 Sierpnia, z Aleją Krakowską. Jedzenie, wino – wszystko na włoskiej recepturze. Ale najbardziej podoba mi się tutaj atmosfera, taka typowo włoska, czyli rodzinna.

Jarciow3

Posty: 35

 
Cześć:) Akurat w WWA to nie ma problemu z dobrym restauracjami, ale już w mniejszych miastach faktycznie znaleźć jakieś jedzenie, które nie staje w gardle nie jest znowu takie łatwe. Choćby u nas w Pionkach nie uświadczysz jadłodajni na dobrym poziomie.

Lizerazzz

Posty: 25

 
Hej!

Nie tylko jeśli chodzi o włoskie restauracje różnie jest z jakością. Podobnie w tureckich, chińskich, czy tam wietnamskich...nie mają one za dużo wspólnego z tymi kuchniami. Najczęściej.

Pięknaaa12

Posty: 42

 
Aj, ja mam swoją ulubioną knajpkę, którą odwiedzam już od lat! Polecam przejść się do Piccola Italia. Zawsze zdrowe i smaczne jedzenie. Ma być smacznie jak u mamy i tak właśnie tutaj jest:)

wielgi

Posty: 35

 
Witam:)

W sumie jakiś czas temu zadałem podobne pytanie na jednym forum i nie było zbyt dużego odzewu, tak jakby ludzie nie jedli pizzy, ani innych włoskich specjałów:P

Pozdr!

marcinmg

Posty: 30

 
Cześć:) Ja to włoskiej kuchni raczej nie kocham:P Już wolę zdecydowanie nasze polskie przysmaki, więc chętniej bym się do jakiejś tradycyjnej polskiej restauracji wybrał, a takich w naszym kraju paradoksalnie brakuje...cudze chwalicie a swojego nie znacie...100 procent prawdy.

Annaaa12

Posty: 25