kuchnia azjatycka w Warszawie - gdzie

kuchnia azjatycka w Warszawie - gdzie

Mam krótkie pytanie do warszawiaków - co polecicie z kuchni azjatyckiej na starym mieście? To znaczy zjadłbym coś chińskiego czy wietnamskiego, ale gdzie.

andrzej99

Posty: 15

 
Zazwyczaj nie hejtuję w internecie, ale powiem tak - w Warszawie nie znajdziesz dobrej azjatyckiej knajpy, możesz o tym zapomnieć. To co jest w Polsce, to ciężko nazwać kuchnią azjatycką.

Wygodniś22

Posty: 18

 
Jest sporo azjatyckich restauracji w Warszawie, więc wybór masz bardzo duży. Jeżeli mogę coś zarekomendować, to po prostu idź na Miodową 3, tam jest Irish Pub - irlandzkie piwo i azjatyckie jedzenie, czegóż chcieć więcej?

DevilScream

Posty: 28

 
Jestem w Wawie od urodzenia, a tak naprawdę nie wiem gdzie można zjeść coś azjatyckiego i smacznego. To mówicie, żeby iść na Miodową, to tego Irlandzkiego Pubu? W sumie można spróbować...

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Trochę ta nazwa - Irish Pub, nie wygląda zachęcająco, ale skoro serwują tam smażony makaron czy zupę tajską, no to wychodziłoby na to, że jednak faktycznie są bardzo uniwersalni i nie będzie wtopy.

21gregorek

Posty: 10

 
Daj sobie na luz z azjatyckim jedzeniem, lepiej już idź do baru mlecznej i najesz się jak człowiek za mniejsze pieniądze. Co jak co, ale wietnamskie czy chińskie jedzenie jest bardzo kiepskie.

wrrraak22

Posty: 9

 
Przyłączam się do prośby założyciela tematu. Niedługo zabieram dziewczynę na miasto i nie bardzo wiem, gdzie moglibyśmy zjeść powiedzmy smażony makaron z kurczakiem, a do tego wietnamską zupę.

mJaUrVcEin

Posty: 15

 
Lepiej idź na schaboszczaka albo pizzę, nie ma sensu szukać azjatyckiego żarcia w Polsce, bo w 8 na 10 przypadków będziesz zawiedziony. To tylko moja opinia, mam do niej całkowite prawo, to chyba jasne.

korasek

Posty: 42

 
Też się zastanawiam gdzie można zjeść coś smacznego i azjatyckiego w Warszawie. Będę monitorował ten wątek, bo głodny się robię, a nie chciałbym iść do pierwszej z brzegu knajpy.

yarpen2

Posty: 37