gdzie zjeślć w Warszawie

gdzie zjeślć w Warszawie

Jak podchodzicie ogólnie do wyboru restauracji? Jak jest dobrze w lokalu to zostajecie na dłużej, czy raczej preferujecie sprawdzanie różnych knajp? Jak jest z rynkiem w Warszawie? Lepiej, gorzej niż w ostatnich latach?

gregcie@

Posty: 4

 
Zawsze na mnie dobre wrażenie robił szef kuchni, który uwzględnia życzenia gości w menu i podchodzi elastycznie do tworzenia karty.

syrena88

Posty: 12

 
Dla mnie w restauracji najważniejszy jest zdecydowanie czas oczekiwania na jedzenie. Im krócej, tym oczywiście lepiej.

duduś33

Posty: 5

 
Zapytaj koniecznie, czy można coś własnego wnosić, chociażby alkohol, bo to nie zawsze oczywiste w niektórych restauracjach. Trzeba zwykle dopłacić za koszyk dodatkowy.
Jak chcesz po polsku prawdziwie zjeść, do tego w miarę tanio i elegancko to

TomekK

Posty: 14

 
Salę VIP bierz i nawet się nie zastanawiaj. Takich klientów restauracja traktuje priorytetowo i na pewno się nie zawiedziesz, jak masz kogoś ważnego obsłużyć.

kasiach

Posty: 28

 
Poproś o zdjęcia z przykładowych wydarzeń. Czasami restauracje udostępniają bardziej ogólne galerie, więc można zobaczyć, jak mniej więcej wygląda klimat.

jumju

Posty: 11

 
Porozmawiaj z menedżerem restauracji, bo przy naprawdę dużych grupach można coś zawsze wynegocjować. Lepiej postaw na standardowe, a nie specjalistyczne menu, bo cenowo wyjdziesz na tym lepiej.

jommen

Posty: 7

 
Stawiam na kuchnię polską zawsze. Solidna, dużo na talerzu i praktycznie uniwersalna na spotkaniach towarzyskich. Catering też dość tanio w takim wydaniu wychodzi.

audi80

Posty: 8