najlepsze burgery w warszawie

najlepsze burgery w warszawie

Dobrze prowadzony lokal z burgerami w Warszawie, jakie polecicie? Oczywiście pierwsza rzecz – burger ma być duży, niedrogi, z dobrej jakości mięchem i szybko podany. Ktoś, coś? Gdzie warto podskoczyć na szybką szamkę?

propek1

Posty: 6

 
A ktoś może wie gdzie można zestaw z burgerem z dowozem zamówić? Bo czasami to mnie mocna ochota na takie jedzonko nachodzi w domu i nie za bardzo jest skąd zamówić...

HamLitek

Posty: 26

 
Za dobrego burgera to bym pół majątku oddał:) Szkoda, że w Warszawie takich naprawdę burgerów z solidnym kawałkiem świeżej wołowiny to ze świecą szukać...

syrena88

Posty: 15

 
Kiedyś oglądałem program Gesslerowej, jak robiła rewolucje właśnie w knajpie z burgerami i średnio im to wyszło. Ogólnie jak odjeżdżała od nich to było wszystko okej, ale potem znowu poszli w mizerię i zaczęli składać jakieś małe bułeczki to ludzie nie przychodzili. Nie dziwi mnie to.

TomekK

Posty: 14

 
Najlepsze burgery w życiu to jadłem na kolonii w Kołobrzegu. Cały byłem umazany majonezem i keczupem, ale było tak do nich napchane wszystkiego, że aż wypadało na chodnik...:)

Invar4

Posty: 16

 
Porządnie się ostatnio najadłem na Grójeckiej – lokal się nazywa Bart's Burger. Trafiłem tam totalnie przypadkowo, akurat byłem w okolicy i zgłodniałem, więc wszedłem zupełnie w ciemno. Wziąłem zestaw z grillowanymi pieczarkami. Szybko podane, w zestawie dużo frytek a nie parę na krzyż, do tego napój, wszystko w cenie. Mogę polecić. Więcej o nich i fotki lokalu są na www.facebook.com/bartsburger.

gregcie@

Posty: 18

 
Wiem, że gdzieś koło dworca centralnego dają dobre burgery w zestawach z frytami, ale sobie lokalizacji szczegółowej nie przypomnę. Muszę zagadać z kumplem, bo to on o nich wspominał.

Yuri20

Posty: 15

 
Jak byłem dzieckiem to robili na mieście mega hamburgery, ale tego lokalu już dawno nie ma. Teraz dużo firm poszło w słabą jakość, dają mizerne, małe porcje a kasują jak za złoto. Tak się klientów nie przyciągnie.

namok

Posty: 15

 
Poza sieciówkami to nie za bardzo kojarzę miejsca gdzie można prawdziwego burgera zjeść. Raczej jak coś chcę zjeść na mieście to wybieram pizzerię. Jest kilka dobrych w mieście.

Kolekcjoner

Posty: 32

 
A można się w ogóle takim jednym burgerem najeść? Jak jestem w Macu to potrafię kilka wciągnąć i po kilku chwilach znowu czuję głód. Z tym, że oni to rzeczywiście bardzo ubogie te hamburgery robią.

Hoteowo24h

Posty: 19