gdzie można dobrze zjeść w Krakowie

gdzie można dobrze zjeść w Krakowie

Czy możecie polecić jakieś fajne knajpy z dobrym jedzeniem na Kazimierzu?

andrew66

Posty: 10

 
Jak lubisz dobrze i tanio zjeść to polecam Ci HaHa Bar&Grill – ja praktycznie zawsze wcinam tam Tortille z buncem, pomidorami i pesto z rukoli. Cenowo wygrywają lokalnie z większością podobnych knajp. Ocena w mediach społecznościowych ostatnio, kiedy sprawdzałem to 4.8/5, więc bardzo wysoko. Znam ich od dawna. Sprawdzony grill w Krakowie za rozsądne pieniądze. Sporo osób chodzi, a to też o czymś świadczy.

propek1

Posty: 8

 
Jeżeli zamierzasz odwiedzić restaurację na urlopie to weź pod uwagę happy hours, ewentualnie promocje godzinowe. Większość restauracji ma specjalne cenniki o różnych porach, więc trochę można zaoszczędzić.

adam289

Posty: 8

 
W sierpniu byłem na wakacjach w Krakowie. Po imprezie zawsze ze znajomymi zaglądaliśmy do Grill Baru Ha Ha na Placu Nowym 3. Pochodzę ze stolicy, ale tak dobrych zapiekanej z pieca jeszcze nie jadłem. Spory wybór kanapek na gorąco, mięsa dużo w kebabach. Przez 3 tygodnie urlopu jadłem tam ponad 10 razy. Jeszcze pikantne skrzydełka o nich polecam, super jakość :) Dało się zaoszczędzić na pobycie.

ghjss

Posty: 37

 
Ja mogę Ci polecić HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – spróbuj sobie kanapki z kotletem schabowym – palce lizać ;)

Nwcrw09

Posty: 26

 
Najlepiej przy wyborze restauracji zwracać uwagę na menu. Moim zdaniem skromne, ale dopracowane menu jest najlepsze od tego bardziej rozbudowanego, gdzie właściwie nie wiesz, co wybrać. Im więcej pozycji w menu, tym prawdopodobnie jakość w pewnym momencie się obniża.

Biforr23

Posty: 30

 
Zdecydowanie polecam HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – bardzo dobre jedzenie i w niewygórowanych cenach – w sam raz na lunch i studencką kieszeń.

monichś

Posty: 19

 
Ja ostatnio jadłem w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie pikantne skrzydełka i kawałki kurczaka panierowane. Przyznam szczerze, ze nigdy w życiu lepszych nie jadłem.

beata77

Posty: 12

 
Dobrze jest przed wizytą w restauracji dowiedzieć się, kto jest faktycznie szefem kuchni. Fajnie w Krakowie wypadają bary grillowe, które szybko serwują posiłki. Jest niezłe jedzenie w niskiej cenie. Może takiego układu poszukasz?

wisła1905

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o jakość restauracji w Krakowie to niestety w wielu postawiono na komercję. Od dwóch lat korzystam jedynie z menu hahagrill.pl. Na Placu Nowym 3 działają. Tortilla z kurczakiem wydajna, dużo dobrego mięsa. Jeżeli lubisz dania z grilla, świeże to jest numer jeden w mieście. Menu jest nastawione u nich na gorące kanapki, ale znajdzie się też sporo lokalnych przysmaków i bardziej wyrafinowanych dań. Pod względem cennika na każdą kieszeń, dlatego ich lubię. Nie zmieniają cen na niekorzyść dla klienta, a jakościowo się trzymają od dawna na super poziomie.

Ciapek

Posty: 20