rzeczoznawca myślenice, poszukuję!

rzeczoznawca myślenice, poszukuję!

Jeśli mieliście Państwo szansa korzystania z usług sprawdzonego rzeczoznawcy z Myślenic, napiszcie. Potrzebuję wyceny do podziału majątku. Musi być w pełni fachowo.

minus56

Posty: 2

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, że mnóstwo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

kikiriki2k

Posty: 13

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Yuri20

Posty: 8

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że faktycznie można zaoszczędzić w ten sposób parę zł. Jeśli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

Tatusiekk

Posty: 9

 
Najpierw dokonałem szacunkowej wyceny samodzielnie z jakiegoś tam kalkulatora. Zauważyłem jednak, że to robota dla profesjonalistów. Wycenę nieruchomości w Myślenicach wykonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem zaspokojony. Niezwykle kompetentny rzeczoznawca.

E-GOista

Posty: 16

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

Oct714

Posty: 17

 
Szukam rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, że tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, bo wycena potrzebna mi jest na wczoraj :(

yarofe

Posty: 4

 
Nie ma za co dziękować. Oczywiście, że najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś polecanego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach, niż działać po omacku. Wiem, że wybór specjalisty w tej dziedzinie jest trudny. Miałam podobne dylematy i wątpliwości, gdy szukałam biura wyceniającego. Nie miałam pojęcia, jakimi kryteriami się kierować.

beata77

Posty: 11

 
Najniezwyklej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena potrzebna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

wisła1905

Posty: 12

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, że sporo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

cerbus34

Posty: 8