Fotobudka w Rzeszowie, proszę o opinie

Fotobudka w Rzeszowie, proszę o opinie

Hej wam, co jest najfajniejsze w fotobudkach. Zna ktoś fotobudkę rzeszów z mega fajnymi odjechanymi rekwizytami.

Zależy mi na znalezieniu dobrej oferty, nie jakiejś popierdółki z tandetną jedną parą wąsów.

Zbyszek

Posty: 14

 
Kumpela wynajęła fotobudkę rzeszów. W ogóle nie wiedziałem z czym to się je i nie szukałem w necie niczego, by wykonać sobie podwójną niespodziankę. Domyślałem się o co chodzi, ale nigdy nie spodziewałem się przy tej okazji takiej odjazdowej zabawy. Było ekstra, najlepsza imprez na jakiej byłem. Można więc sobie coś takiego polecać.

Olekk

Posty: 33

 
My też korzystaliśmy z tej fotobudki rzeszów http://www.czekomania.pl. Jak ktoś ma życzenie mogę przesłać fotografie na PW, albowiem najlepiej ukażą, jak można się bawić na imprezie z takim fotograficznym automatem.

eGall

Posty: 30

 
Bez owijania w bawełnę fotobudka rzeszów to najlepsza atrakcja na dużą imprezę jaką można wymyślić, lepsza nawet od karaoke. Jak chcecie mogę podzielić się z wami na pw fotkami zrobionymi w takiej budce. Nie lubię malkontentów, którzy nie spróbowali ale mają najwięcej do powiedzenia na nie.

tadziu47

Posty: 32

 
Dokładnie tak jest. My urządziliśmy przy okazji wynajęcia fotobudki rzeszów konkurs na najniezwyklej odjechane zdjęcie i wygrało moje. Zatem polecam wynajmowanie tego specyficznego sprzętu fotograficznego:)

czader89

Posty: 16

 
No nie byłbym taki pewien tych mocy atrakcji. To jak dla mnie niezła kicha. Samemu tez można zrobić sobie takie fotki. A kasa w kieszeni. Nigdy nie wybuliłbym takich pieniędzy na taką fotobudkę rzeszów. Co wy w tym widzicie? Zwykła budka z kartonu z aparatem w środku i kupą zbędnych łachów i prymitywnych okularków oraz czuprynek.

grubasek

Posty: 12

 
A ja popieram kolegę, że jest drogo i nie ma pewności, że będzie zabawnie. Ja bym szedł w stronę osobistych sesji zdjęciowych, bez urządzania takiego przedstawienia. Do samego końca odnośnie fotobudki rzeszów nie mogę się jednakże wypowiedzieć, albowiem nigdy nie byłem na takim evencie i nie mam doświadczenia.

grzes3345

Posty: 14

 
Opinie o fotobudce rzeszów mam jak najlepsze. Nasza ekipa starsznie fajnie się bawiła, uśmialiśmy się i mamy ekstra foty. Poza tym nie ma nikogo, komu nie podobałyby się one i miał nam coś do zarzucenia, że głupio się bawiliśmy.

englandrm

Posty: 44

 
Zaryzykuję, bo mam dylemat, czy wynająć, ale wasze opinie mówią same za siebie. Mnie taka impreza z fotobudką rzeszów chyba najbardziej odpowiada. Bo chcę rozkręcić świetną imprę.

fuszerk78

Posty: 13

 
Bez porównania jest imprez bez, a impreza z fotobudką rzeszów. Tylko głupcy mogą pisać, że to się nie opłaca. A od kiedy dobra zabawa się nie opłaca? Hej ludzie przestańcie narzekać, a korzystać z tego co się da i co jest naprawdę fajne o do rzeczy na tego typu imprezy.

Aniusiaaa1

Posty: 25